Medicina/Sveikata

Kas galėtų papildyti jūsų kasdienės mitybos racioną

Ieškote, kuo galėtumėte papildyti savo kasdienį mitybos racioną? Norite pasitelkti tik tai, kas yra natūralu, ekologiška, subalansuota ir sveika? Jei taip, kodėl gi jums nepasidomėjus, kokia nauda mūsų organizmui pasižymi šaltalankių uogos? Lietuvoje jas pastebime kiekvienais metais, tačiau tikrai ne kiekvienas susimąstome apie tai, kokį didelį teigiamą poveikį jos gali turėti mūsų sveikatai.

Saltalankiai

Šaltalankiai – tikrų tikriausias gamtos stebuklas

Šaltalankiai turi ne vieną pavadinimą, o tai rodo, kad jie didelio pripažinimo jau nuo seno yra sulaukę daugelyje pasaulio šalių. Pavyzdžiui, senųjų Sibiro gyventojų šaltalankiai buvo praminti „sidabriniais ananasais“. Tuo tarpu senovės Graikijoje šaltalankiai turėjo „žvilgančio arklio“ pavadinimą. Pastarasis pavadinimas yra lotyniškas. Graikijoje šaltalankiai buvo naudojami gydant arklius, o neilgai trukus žmonės suprato, kad dėl šaltalankių arklių kailis ima labai žvilgėti. Kaip bebūtų, šaltalankiai turi labai gilią istoriją. Visa tai rodo, kad šios uogos turi begalinį teigiamą poveikį mūsų sveikatai. Todėl, kai turime tokią puikią galimybę vartoti šaltalankių produkciją, tikrai neturėtume nuo tokių sveikų sprendimų nusigręžti.

Ekologiškos šaltalankių uogos – didelė vitaminų ir mineralų gausa

Ekologiški šaltalankiai (MilzinuUogynas.lt) suteikia mums begalę naudingųjų medžiagų, kurios yra būtinos efektyviam mūsų organizmo funkcionavimui. Vitaminas C, A, E, B1 ir B2, P, F, folio rūgštis, oleino rūgštis, tiaminas, gliukozė, manganas, geležis, serotoninas ir kt. – visą tai randame šaltalankių uogose. Tai reiškia, kad reguliariai vartodami šias natūralios gamtos mums suteikiamas uogas, galime gerokai pagerinti savo sveikatą. Be to, nereikėtų pamiršti, kad šaltalankiuose vitamino E kiekis yra ypač didelis, o tai reiškia, kad šios uogos tampa neįkainojama priemone, padedančia kovoti su laisvaisiais radikalais, kartu pagerinant mūsų odos būklę. Tuo tarpu oleino rūgštis yra būtina kraujotakos sistemai ir kraujospūdžiui, tiaminas – nervų sisteminai, vitaminas P – cholesterolio kiekio kraujyje mažinimui ir kt. Šaltalankių uogų privalumus galima vardinti dar labai ilgai, todėl jei norite, kad jūsų mitybos racionas taptų dar efektyvesnis ir įvairesnis, nepamirškite šio gamtos stebuklo.