Pirkiniai/Paslaugos

Karinė stovykla moksleiviams – puikus pasirinkimas

Jeigu dar nenusprendėte, kur jūsų vaikai praleis vasarą, turime puikią idėją. Karinė stovykla moksleiviams – itin populiari laisvalaikio forma, suteikianti ne tik nepamirštamų nuotykių, bet ir naudingų įgūdžių. Apie jos reikšmę pakalbėsime ir šiame straipsnyje paaiškindami, kodėl jūsų vaikai turėtų čia praleisti bent kelias savaites.

  • Karinė stovykla moksleiviams suteikia unikalią galimybę bent savaitę atsiriboti nuo technologijos prietaisų ir pabūti gamtoje. Pabandykite prisiminti, kada paskutinį kartą jūsų vaikas visą dieną praleido nė neįsijungdamas kompiuterio. Šioje stovykloje taip bus visą laiką. 24 valandas per parą vaikas praleis Lietuvos gamtoje bendraudamas su savo bendraamžiais, o ne spoksodamas į kompiuterio ekraną. Bus daugybė laiko skirto žygiams dieną ir naktį, maudynėms upėse ir ežeruose, fiziniams pratimams ir estafetėms. Toks aktyvus laisvalaikis gamtoje suteiks dar daugiau jėgų ir įspūdžių.
  • Karinė vasaros stovyklaKarinė stovykla moksleiviams naudinga ir tuo, jog skatina pilietiškumą. Tai ne tik aktyviam laisvalaikiui skirtas laikas. Žaidimų ir užsiėmimų forma, patraukliu būdu bus siekiama įdiegti svarbiausias tautines vertybes, meilę Lietuvai, supažindinant su jos istorija, gamta ir prasme. Tai padės tvirtus pagrindus pilietiniam vaiko tobulėjimui.
  • Stovyklos metu vaikas bręs psichologiškai. Kasdieninė disciplina, prasidedanti su kėlimusi anksti ryte, lovos klojimu, rytine mankšta, gardžiais pusryčiais, žygiais, komandiniais darbais ir pasibaigianti ėjimu miegoti nustatytu laiku įdiegs teigiamų įpročių, kuriuos vaikai pradės taikyti ir grįžę namo.
  • Taip pat, karinė stovykla moksleiviams skatina ir atsakomybės prisiėmimą – tiek asmeninę, tiek komandinę. Atlikdamas privalomus darbus ir bendradarbiaudamas s bendraamžiais jūsų vaikas įgaus pagrindines vertybes ir išmoks dirbti ne tik dėl savo naudos, bet ir dėl visos grupės gerovės. Tai pravers ir tolimesniame gyvenime, siekiant svajonių ir tikslų.

Taigi, karinė stovykla moksleiviams yra puikus pasirinkimas kiekvienam vaikui, norinčiam pabėgti nuo telefono ir kompiuterio ir daug laiko praleisti gamtoje. Aktyvus laisvalaikis, įspūdžiai, draugai, augimas ir tobulėjimas ir nuotykiai tiesiog garantuoti. O tai juk ir yra svarbiausi dalykai, kurių tėvai linki savo vaikams, tiesa? Todėl nebelaukite – suraskite vietą savo vaikui tokioje stovykloje.