Kita

Kaip visada gauti teisingus pratybų atsakymus

Mokytis mokykloje gali būti tikrai sunku. Ypač vyresnėse klasėse, kuomet kiekvieną dalyką dėsto skirtingas mokytojas ir jis reikalauja, kad mokiniai atliktų visas užduotis, nepaisant to, ar jie turi dar penkiolika užduočių iš kitų dalykų, ar ne. Kartais tiesiog prisikaupia nežmoniškai daug dalykų. Ir visus juos reikia padaryti! Ir geriau padaryti teisingai, nepadarant nė vienos klaidelės, nes kitaip gali tekti raudonuoti iš prieš mokytoją ir prieš klasės draugus. Tad ką daryti, kai sprendžiate užduotis ir nežinote, ar jūsų pratybų atsakymai iš tiesų yra teisingi, o gal kur nors padarėte žioplą klaidą. O gal tiesiog nesate įsitikinę, ar apskritai sprendžiate viską ta linkme. Pasidalinsime keliais patarimais, kaip užduotis atlikti teisingai.

                 Pratybų atsakymai 9 klasei Jei mokotės vienoje iš žemesnių klasių, padėti su namų darbais visada gali tėvai ir vyresni broliai bei seserys. Žinoma, jei tai pratybų užduotys 9 klasei, tuomet ne visada tėvai ir prisimena, kaip spręsti tam tikrus užduotys. Ypatingai, jei tai yra anglų kalba. Padėti tėvų išspręsti užduotis gal ir nebūtų pats teisingiausias sprendimas, tačiau visuomet jų galite paprašyti, kad patikrintų jūsų pratybų atsakymus.

                  Jei tai padaryti sunku, susirašykite su klasės draugu. Pasižiūrėkite, ar gavote vienodus atsakymus. Jei taip – tuomet yra didelė tikimybė, kad jūsų atsakymai yra teisingi. Tačiau niekada aklai nenusirašinėkite vienas nuo kito ir tam yra kelios priežastys. Visų pirma, mokytojas gali lengvai pastebėti, kad nusirašėte, ypač jei abu mokiniai padarė tą pačią klaidą ir pratybų užduotis išsprendė neteisingai. Tada tikrai greitai įkliūsite. Kita priežastis, kodėl negalima nieko nusirašinėti, gerai nesuprantant, ką rašote, yra ta, kad taip pat galite įkliūti. Jei mokytojas paprašys pasakyti, kaip gavote tokį atsakymą, arba norės, kad išspręstumėte labai panašų uždavinį lentoje, gali vėl tekti raudonuoti prieš klasės draugus.

                  Yra ir trečias variantas, kaip sužinoti, ar jūsų atsakymai yra teisingai. Jei mokotės, tarkim, 9 klasėje, atsidarykite interneto naršyklę ir įveskite į paiešką užklausą „pratybų atsakymai 9 klasei“. Greičiausiai jums pasiūlys ne vieną svetainę, kurioje galite rasti įvairių dalykų pratybų atsakymus. Tik niekada jų aklai nenurašinėkite, o tik pasitikrinkite savo atsakymus, kad nenutiktų taip, kaip rašėme aukščiau.