Namai,  Pirkiniai/Paslaugos

Kaip prižiūrėti keptuves ir puodus?

Ko gero, nerasime tokios virtuvės, kurioje nebūtų keptuvės ar puodo. Šie buities rakandai yra labai reikalingi norint pasigaminti pietus ar vakarienę. Vis dėlto, tiek keptuvės, tiek puodai reikalauja priežiūros, tad būtina juos tinkamai prižiūrėti. Taigi, jūsų dėmesiui – patarimai, kaip prižiūrėti keptuves bei puodus.

Naudokite tinkamas valymo priemones

Puodų PriežiūraParduotuvėse galime rasti begales valymo priemonių, skirtų keptuvių bei puodų švarai palaikyti. Vis dėlto, viena svarbiausių  keptuvių bei puodų priežiūros priemonių skamba labai paprastai: keptuvėms bei puodams šveisit naudokite tik kokybiškas, tinkamas priemones. Prieš pirkdami valymo priemonę dėmesį atkreipkite į tai, iš ko yra pagaminti jūsų turimi puodai bei keptuvės. Na, o nusipirkę prekę atidžiai perskaitykite jos naudojimo instrukcijas.

Puodus bei keptuves plaukite rankomis

Kai kuriuos puodus ir keptuves galima plauti ir indaplovėse, tačiau specialistai pataria visus plovimo, valymo ir šveitimo darbus atlikti rankomis. Nuolatos plaudami keptuves bei puodus indaplove galite pažeisti nepridegančią dangą.

Nenaudokite metalinių kempinių

Dar viena klaida, kurias dažnai daro šeimininkės, yra netinkamai parinktos kempinės. Atminkite, jog keptuvėms bei puodams valyti netinka metalinės kempinės – jos gali subraižyti paviršių, pažeisti keptuvių bei puodų dangą, sugadinti pirminę išvaizdą. Kad taip nenutiktų, rinkitės minkštas kempinėles.

Na, o pabaigai – dar vienas pastebėjimas apie puodus, kurių dangčiai turi termorankenas: atminkite, jog tokių dangčių negalima laikyti šaldytuve, kadangi šaltis ir drėgmė gali pažeisti termoelementą.

Keptuvės ir puodai internetu – puikus pasirinkimas toms  šeimininkėms, kurios neturi laiko vaikščioti po parduotuves. Beje, internetu galite įsigyti ir keptuvių bei puodų priežiūros priemonių. Žinoma, šių prekių galite rasti ir įprastose parduotuvėse ar prekybos centruose. Vis dėlto, reikia pabrėžti ir tai, jog kokybiškas keptuves bei  puodus įsigysite tik specializuotuose parduotuvėse.