Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Turizmas/Kelionės

Kaip pigiau praleisti atostogas JAV?

Pigūs lėktuvų bilietai iš Kauno, Vilniaus, Palangos, Rygos nuo €12 tik su FlymasterJAV patraukli ne tik tiems, kurie siekia karjeros aukštumų, bet ir turistams, norintiems iš arčiau pažinti šią supervalstybę. Geriausia tai, kad net ir lietuviams šiuo metu yra itin palankios galimybės vykti į šią šalį pailsėti – galima rasti itin pigius skrydžių bilietus. Tiesa, besidomintiems kelionėmis už Atlanto, pirmiausia siūloma skirti laiko domėjimuisi dėl vizų. Mat Junginės Amerikos Valstijos yra iš tų šalių, kurią pasiekti galima turint vizas. Jeigu jos neturėsite, tai į šalį nebūsite įleisti. Tam kuo puikiausiai tiks turistinės vizos, kurios išduodamos trumpam laikotarpiui. Kas liečia bilietus, tai per daug nesikrimskite pamatę kelionių agentūrų pasiūlymus – jūs tiesiog ieškote netinkamai.

Kelionių agentūras taupantiems reikėtų pamiršti visai – jose jūs mažų kainų niekuomet nerasite. Turite suprasti, kad kelionių organizatoriai nedirba veltui, jie ima mokesčius už kelionių suplanavimą. Įdomiausia tai, kad tokios agentūros net nesistengia taupyti – kuo daugiau išleis klientas, tuo daugiau pinigų gaus ir agentūra. Tad, jeigu jus domina kelionės į JAV, tai nepagailėkite savo laiko –  kelionę organizuokite patys. Jums reikia tik pasitelkti visus internete nurodomus patarimus ir tiek. Nėra čia didelio sudėtingumo patiems susiorganizuoti kelionę už Atlanto.

Kaip pradžioje minėta – jums reikia ieškoti pigių skrydžių bilietų. Nesikreipkite į kelionių agentūras – rinkitės specialias interneto svetaines, kurios pateikia bilietų įsigijimo formas. Taip pat galite rinktis ir pigių skrydžių bendrovių tinklapius, tik turėkite galvoje, kad ne visuomet ten kainos yra konkurencinės. Grįžtant prie specialių kelionių tinklapių, tai juos visi dažniausiai siūlo dėl gana aiškios priežasties – šios svetainės nurodo gausybę pasiūlymų iš skirtingų bendrovių. Taip sudaroma daug didesnė konkurencija. Tiesa, kai kurie tinklapiai pateikia tik vienos skrydžių bendrovės pasiūlymus, tad viską gerai įvertinkite.

Planuodami kelionę į JAV, nepamirškite, kad ir nakvynei teks atseikėti gana nemažą sumą. Aišku, tai liečia tik agentūras. Turėkite galvoje, kad ieškant nakvynės, nebūtina dairytis į viešbučių tinklapius. Paprasčiau būtų susirasti privačius apartamentų nuomotojų pasiūlymus ar šiaip paprastus vietinius gyventojus, kurie už nedidelę kainą išnuomotų kambarį. Dabar tokius privačius pasiūlymus renkasi dauguma norinčių sutaupyti.

Daugiau informacijos rasite čia: http://www.flymaster.lt/jav/