Namai

Kaip pasirinkti būstą nuomai?

busto nuomaVisi svajojame gyventi pilyse, kurios mus apsaugotų nei neigiamų aplinkos veiksnių, padėtų drąsiai atremti priešus, o naktimis maloniai miegoti. Visgi, nuosavo namo turėjimas toli gražu ne toks paprastas, kadangi reikia labai daug investicijų, kurios galėtų padėti įgyvendinti savo norus bei tikslus. Nekilnojamasis turtas yra ta sritis apie kurią labai daug kalbama. Šiuo atveju norėtumėte pabrėžti nuomos suteikiamas paslaugas, kadangi daugelis jaunų žmonių pirmiausia ir pradėjo nuo nuomos suteikiamų galimybių. Paprasčiausiai tai kur kas pigesnis variantas nei statyti ir išlaikyti nuosavus namus: nereikalingas vandentiekio vedimas, drenažo įrengimas, šildymo sistemų montavimas ir taip toliau. Akivaizdu, kad žmonės vertina nuomos atveju ne tik pigumą, tačiau taip pat ir efektyvumą.

Aišku, kuomet rinkoje egzistuoja tokia plati pasiūla, rekomenduojame nusistatyti kriterijus, kurie Jums galėtų padėti teisingai pasirinkti ir nuspręsti, kuris butas labiausiai patenkins Jūsų poreikius.

  1. Labai svarbu įvertinti kokias komunalines sąskaitas gausite kiekvieną dieną. Paprasčiausiai, jos sudaro kur kas daugiau išlaidų nei kad pačios nuomos mokėjimas. Teisingai supratote – šiuo atveju kalbame apie labai gąsdinančias šildymo sąskaitas. Rekonstruotas nekilnojamas turtas kaštuoja kur kas mažesnes komunalines sąskaitas. Rekomenduojame nuomotis geriau naujesnį, kad ir brangesnį, būstą.
  2. Taip pat, logiška, žiūrite ir į nuomos kainas. Visada norisi pasirinkti pigiau, tačiau kaip jau minėjome, kartais pigumas gali būti pasirinkus kiek brangesnį butuką. Net ir tokiu atveju jei šiltuoju sezonu netenka mokėti šildymo išlaidų.
  3. Atkreipkite dėmesį į tai, kad kaimynai yra vienas iš tų faktorių, kuris reikšmingas siekiant susirasti gerą gyvenamą vietą. Vos kartą apsilankius nuomojame bute sunku pasakyti, yra jie bus geri, ar ne, tačiau visada galite nueiti į gretimą butą ir paprasčiausiai pasiklausti. Tokiu atveju galėsite būti tikresnis dėl pasirinkimo.
  4. Reikia įvertinti ir saugumo faktorių. Žinoma, jeigu jau renkatės pagal butą – rajonas tampa antraeilis pasirinkimas, tačiau būtent pastarasis ir gali nulemti ar Jums pavyks gyventi saugiai.
  5. Būtinai pasižiūrėkite, kad butas būtų tvarkingas. Kad vandentiekio sistema būtų gera, kad elektros instaliacija veiktų tvarkingai. Dažniausiai žmonės tuo nepasidomi ir vėliau patys investuoja į remontą. Žinoma, kur kas blogiau kai tokie butai nusiperkami, o ne nuomojami. Tuomet tai kaštuoja labai daug papildomų investicijų.
  6. Nekilnojamas turtas nuomai pasirenkamas ir pagal vietą. Norisi, kad ji būtų strategiškai patrauklioje vietoje, tačiau dažniausiai tokie būstai yra kur kas brangesni.
  7. Daugelis žmonių žiūri, kad nuomojamas butas būtų be tarpininkų. Tokiu atveju pavyksta pigiau sutaupyti, tad išnaudokite suteikiamas galimybes.

Nekilnojamas turtas yra labai svarbi kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Juk norisi rasti tokią pastogę, kuri būtų ne tik saugi ir šilta, tačiau tuo pačiu ir maloni. Namai nėra tik vieta permiegojimui, tai prieglobstis, kuris suteikia mums kur kas gražesnį gyvenimą. Tokiu atveju ir drenažo įrengimas, jeigu investuojama į nuosavus namus, atrodo reikalingas ir tinkamas pasirinkimas.

Susikurkite savo svajonių namus. O kol link to judate – rekomenduojame išsinuomoti kokybišką būstą.