Pirkiniai/Paslaugos

Kaip išsirinkti tinkamą kepurę?

moteriska kepureAtėjus rudeniui drėgnas ir vėsu oras paskatina daugybės ligų atsiradimą. Norint to išvengti reikia saugoti savo sveikatą. Tai daryti reikia ne tik geriant vitaminą C, tačiau ir pasirenkant tinkamą aprangą. Atvėsus orams vaikams dedame kepures, tačiau patys jų esame linkę vengti. Tačiau iš tiesų kepurės ne tik apsaugo nuo šalčio ir vėjo, bet ir tampa nuostabiu aprangos aksesuaru. Kepurė – aprangos detalė pagyvinanti niūrų rudens peizažą. Ją per išpardavimus ar, jei galioja nuolaidų kuponai, galima nusipirkti visai nebrangiai.  Pakalbėkime kiek plačiau apie tai, kaip išsirinkti labiausiai tinkančią kepurę.

Akcentuotina, kad kepurės tikrai tinka visiems, tačiau reikia jas tinkamai pasirinkti ir priderinti. Šis galvos apdangalas turi derėti ne tik prie jūsų aprangos, bet ir prie veido formos. Atidžiau įsižiūrėję pamatysite, kad kiekvienas veidas yra panašus į tam tikrą geometrinę figūrą. Tai galite tai nustatyti iš akies ar, jeigu nesiseka, pasinaudoti liniuotę. Pažvelkite, koks yra kaktos plotis nuo vieno iki kito smilkinio, tuomet atkreipkite dėmesį į viso veido plotį matuojant atstumą ausų lygyje tarp skruostikaulių. Atkreipkite dėmesį į smakrą, taip pat pamatuokite, koks jūsų veido ilgis nuo kaktos iki smakro apačios. Kai visus duomenis užsirašysite ant popieriaus, galėsite labai tiksliai nustatyti, į kokią geometrinę figūrą yra panašus jūsų veidas.

Jeigu pasižymite ovalo formos veidu, tuomet turėtumėte būti labai patenkinti nes, tai laikoma idealia forma, kuriai tinka bene viskas: skrybėlės, sportinės kepurės, beretės, megztos ar nertos kepuraitės. Svarbiausia, kad galvos apdangalo viršus nebūtų siauresnis už skruostikaulius, kadangi jei taip bus, būsite panašus į smurfas.

Jei jūsų veidas yra deimanto formos, jis artimas ovalui, bet ryškūs skruostikauliai suteikia jam šiek tiek grubumo. Norėdami, kad jūsų skruostikauliai atrodytų siauresni, rinkitės megztas kiek apdribusias kepures arba beretes. Reikėtų atsiminti, kad prigludusios ir į viršų siaurėjančios kepurės neturi surasti vietos jūsų spintoje.

Apvalaus veido šeimininkai turėtų stengtis vizualiai jį ilginti. Dėl šios priežasties reikia rinktis kepures su kiek aukštesniu viršumi. Jeigu jūs mėgstate būti išskirtinis, ekstravagantiškas ir originalus, tuomet kietos kampuotų formų vyriško modelio kepurės ir skrybėlės, kurios yra šiek tiek pakrypusios ant šono, bus kaip tik jums. Tokio veido savininkams reikėtų vengi įvairių megztų ar apsmukusių berečių bei kailinių kepurių, kadangi tokio tipo galvos apdangalai tik dar labiau suapvalins jūsų veidą ir jis atrodys dar putlesnis.

Stačiakampiu veidu besidžiaugiantys žmonės turi žinoti, jog veido kampus sušvelnina įvairios apvalios formos, taigi, jiems puikiausiai tiks kepuraitės su apskritais, banguotais ir į viršų užriestais kampais bei apvaliu viršumi, arba negriežtų formų megzti galvos apdangalai. Jei norėsite puoštis kietomis kampuotų formų kepurėmis, jūsų veidas gali tapti panašus į terminatoriaus…

Galima pastebėti ir tokių veidų, kurie savo forma primena širdelę. Tokie žmonės turėtų rinktis asimetriškas kepures arba tokias, kurios turi siaurą atbrailą ir aukštą viršų. Jei rinksitės skrybėlę kietais kampais, rizikuosite dar labiau susiaurinti apatinę savo veido dalį ir vizualiai padidinti kaktą.