Pirkiniai/Paslaugos

Kaip išsirinkti feną?

Kiekviena moteris žino, gražiai šukuosenai nepakanka tik šampūno ir kondicionieriaus, reikia begalės kitų produktų, e padės plaukams būti nuostabiems. Tačiau gražiai šukuosenai neužtenka tik produktų plaukams, jums taip pat reikia ir tinkamų įrankių savo šukuosenai palaikyti. Vienas iš jų yra plaukų fenas. Todėl mes nusprendėme jums pateikti keletą patarimų, kaip išsirinkti tinkamą plaukų džiovintuvą.

  1. FenasTai itin svarbu, nes galingas fenas padės jums išsidžiovinti plaukus greičiau. Su mažos galios fenu plaukų džiovinimas gali užtrukti net valandą, tuo tarpu jei jūsų plaukų džiovintuvo galia yra didesnė nei 1800 vatų, jūsų plaukai išdžius nepalyginamai greičiau. Dalies profesionalių plaukų džiovintuvų galia siekia net 3600 vatų, jie tiesiog puikiai tinka storiems ir garbanotiems plaukams. Nors tokie fenai yra brangūs, tačiau jie ženkliai sutrumpins džiovinimosi laiką ir todėl jūsų plaukai bus mažiau pažeidžiami.
  2. Fenai su keramikiniu kaitinimo elementu yra būtent tai ko jums reikia, jei jūsų tikslas yra glotnūs plaukai. Keramikinė kaitinimo elemento technologija padeda jūsų plaukų džiovintuvui paskirstyti pučiamą karštą orą tolygiau, todėl jūsų plaukai patirs streso.
  3. Tai yra viena iš svarbiausių savybių, būtinai pirkite tokį plaukų džiovintuvą, kuris turėtų jonizatorių. Toks fenas generuoja neigiamus jonus, o jie panaikiną teigiamą statinį plaukų krūvį. Jūsų plaukai bus glotniai išlyginti ir nebesielektrins.
  4. Visos žinome, kad šukuosenos formavimas prasideda jau tuomet, kai džiovinamės plaukus, todėl perkant džiovintuvą, būtina pagalvoti apie tai, kokių priedų jums reikės. Jei jūs norite glotnių plaukų, tuomet jums reikėtų antgalio su siaura anga orui, jis susiaurina oro srautą, todėl mažiau plaukų išsidraiko. Tuo tarpu, jei mėgstate nešioti garbanotą šukuoseną, jums reikės difuzoriaus, kuris plačiau paskirstys orą ir nesugadins jūsų garbanų.

Tai yra keletas svarbiausių techninių parametrų į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdamos feną.  Žinoma pasirinkimas rinkoje yra labai didelis ir visos funkcijos šiame straipsnyje tikrai nebuvo apžvelgtos, bet išsirinkusios feną, kuris atitinka šiuos parametrus, liksite tikrai patenkinta.