Internetas/Kompiuteriai

Kaip atkurti ištrintus pranešimus whatsapp

Jei trūksta svarbios informacijos, turite žinoti, kaip atkurti ištrintus pranešimus „WhatsApp“, kad rastumėte reikiamą informaciją. Jeigu jums reikalinga specialisto pagalba, kreipkitės į Mobili Šalis – Telefonų taisykla Vilniuje – skubi pagalba jūsų įrangai.

 Atsarginė kopija

WhatsApp leidžia automatiškai išsaugoti svarbią informaciją. Paslauga vadinasi „Atsarginė kopija“. Duomenys į jį įkeliami automatiškai, jei vartotojas sukonfigūravo tokią funkciją. Norėdami tai padaryti, jums reikia:

  • Eikite į nustatymus”;
  • atidarykite „Pokalbiai“;
  • suaktyvinkite „Atsarginė kopija“;
  • nustatyti pranešimų atsisiuntimo dažnumą: kiekvieną dieną, savaitę, mėnesį.

Suaktyvinę pranešimų atsarginę kopiją, galite nesijaudinti dėl pokalbių saugumo. Net jei jie buvo netyčia ištrinti, tiesiog eikite į „Messenger“ „Atsarginę kopiją“, spustelėkite norimą skyrių ir suraskite priedus. Metodo trūkumas yra tas, kad jis negali būti naudojamas ieškant tų pranešimų, kurie buvo netyčia ištrinti, jei nepavyko jų išsaugoti „WhatsApp“ rezerve.

Perkeltų pokalbių paieška

„WhatsApp“ turi „Pokalbių eksportavimo“ funkciją, kurios dėka įrenginio atmintyje gali būti išsaugoti visi failai, kurie susirašinėjo su konkrečiu vartotoju ar žmonių grupe. Tam jums reikia:

  • eikite į „Messenger“ nustatymus ir raskite eilutę „Pokalbiai“;
  • pasirinkite „Eksportuoti pokalbius” ir patenka į grupės / asmens susirašinėjimą;
  • palaukite, kol duomenys bus eksportuoti į įrenginį.

Atlikus operaciją, bus galima naudoti turimą informaciją iš pokalbio, net jei ji pati buvo ištrinta.

Specialios komunalinės paslaugos

Trečiasis būdas, kaip atkurti ištrintus pranešimus WhatsApp, yra susijęs su specialių programų naudojimu. Daugeliu atvejų – mokama. Tačiau būtent jis leidžia rasti net tą korespondenciją, kurios informacija nespėjo likti rezerve ar būti eksportuota.

Norėdami atkurti failus, kurie buvo ištrinti kartu su korespondencija, jums reikia:

  • Raskite programą, kuri siūlo panašias paslaugas, ir atsisiųskite ją į savo įrenginį. Kai kurios paslaugos tinka tik darbalaukio versijai. Tai yra, jums reikės įvesti „Messenger“ iš kompiuterio ar planšetinio kompiuterio.
  • Užsiregistruokite sistemoje, kad programa turėtų prieigą prie WhatsApp kontaktų sąrašo ir pokalbių.
  • Raskite laikotarpį, per kurį norite atkurti ištrintus pranešimus, ir palaukite, kol komanda bus baigta.

Programos atsisiuntimas nėra pats patikimiausias būdas. Kai kurios iš šių programų negarantuoja duomenų konfidencialumo, todėl verta pagalvoti prieš registruojantis tokiose paslaugose. Suteikus šią funkciją, lengviau susisiekti su mūsų aptarnavimo centru, kuriame specialistai padės greitai ir saugiai atkurti prarastus duomenis. Kai kuriais atvejais pokalbiai ištrinami visam laikui, nes tai yra „Messenger“ naudojimo funkcijų dalis.