Namai

Kaimo turizmo sodyba arba nuosavas nekilnojamasis turtas

Nemaža dalis žmonių nebegali pakelti miesto šurmulio, todėl stengiasi kaip įmanoma dažniau ištrūkti iš miesto ir pailsėti gamtos apsuptyje. Nors dar visai neseniai daugelis plūste plūdo į didmiesčius ir mėgavosi laisvalaikiu tarp daugybės žmonių – ši tendencija keičiasi. Pastebima, kad net ir jaunimas vis dažniau pagalvoja apie poilsį gamtoje, kur aplink nėra nepažįstamų žmonių, triukšmo, automobilių gaudesio, muzikos ir kitų ramų poilsį trikdančių veiksnių. Todėl jei ir jūs pakankamai prastai jaučiatės gyvendami mieste, jums būtina kartas nuo karto leisti sau atsipalaiduoti ir išvykti į užmiestį. Tam gali puikiai pagelbėti kaimo turizmo sodybos (http://nekilnojamasturtas.lt/sodybos/), kurių populiarumas šiomis dienomis labai sparčiai auga. Ir nors toks pasirinkimas gali kainuoti nepigiai, dažniausiai sodybas nuomojasi didesnės žmonių grupės, o tai reiškia, kad nuomos kaina gali būti padalinama lygiomis dalimis, tokiu atveju sumažinant kiekvienam iš jūsų tenkančias išlaidas.

Kotedžų skelbimaiBe abejo, tai tik vienas iš galimų pasirinkimų. Negalima pamiršti, kad pastebima ir dar viena tendencija. Vartotojų elgsena keičiasi – savo būstą, esantį daugiabučiuose, gyventojai keičia į nuosavus namus ar kotedžus. Tai puikiai iliustruoja kotedžų skelbimai internete – pastarųjų pasiūla yra labai didelė. O tai reiškia, kad ir pasiūla yra pakankama. Žinoma, nuosavas namas ir kotedžas turi tam tikrų skirtumų, kurių nereikėtų pamiršti, jei renkatės tokio tipo nekilnojamąjį turtą.

Visų pirma, nuosavas namas dažniausiai kainuoja daugiau nei kotedžas. Taip yra todėl, kad kai kurie vartotojai kotedžus vertina lyg jie būtų didesnį privatumą siūlantys butai. Žinoma, taip teigti negalima, tačiau tiesos tokiuose teiginiuose yra. Dažniausiai kotedžas būna sujungtas siena su kitais kotedžais (jei jūsiškis bus viduryje, tuomet tiek iš vienos, tiek ir iš kitos pusės turėsite po kaimyną), o tai reiškia, kad jūsų privatumas bus pakankamai sąlyginis. Kita vertus, jūs mokėsite mažesnę kainą nei tuomet, jei pirktumėte naujos statybos namą tame pačiame rajone.

Tuo tarpu kalbant apie nuosavo namo privatumo lygį – pastarasis yra gerokai didesnis. Jei namą perkate nuošalesnėje vietoje, t.y. jei šalimais už tvoros nėra kaimynų, galite mėgautis didesne laisve, privatumu ir komfortu. Būtent šis veiksnys skatina daugelį vartotojų rinktis nuosavus namus, nepaisant to, kad jų kaina būna didesnė. Kaip bebūtų, pasirinkimas priklauso nuo vartotojų turimo biudžeto – ir dažniausiai, tai yra vienintelis veiksnys. Įprastai manoma, kad turint pakankamai pinigų, nėra jokios priežasties pirkti kotedžą, nes galima įsigyti didelį ir erdvų nuosavą namą. Tačiau vėlgi, kai kurie žmonės kotedžus renkasi ir dėl dar vienos priežasties – didesnio saugumo. Be abejo, tai yra pakankamai sąlyginis dalykas, kadangi nepaisant to, kurioje vietoje yra nekilnojamojo turto objektas, visuomet yra rizika, kad jis bus apvogtas. Todėl pastarasis veiksnys neturėtų būti lemiamas, kai spręsite, kurį nekilnojamojo turto objektą pasirinkti.