Paskola su užstatu
Verslas/Ekonomika

Kada patartina refinansuoti paskolas

Trumpalaikę paskolą pasiimti yra taip lengva, kad jos yra nežmoniškai populiarios. Tik pasinaudokite bet kokiu interneto paieškos varikliu, įveskime tokius raktažodžius kaip greitieji kreditai ar paskolos ir netrukus rasime net 10 ir daugiau firmų, siūlančių teikti tokias paskolas. Konkurencija čia didelė, tad vieni siūlo geresnes sąlygas už kitus, kiti klientus vilioja nemokamomis pirmomis paskolos, treti siūlo didesnes paskolas ar mažesnes palūkanas. Kai tiek pasirinkimo, nutinka taip, kad žmonės pasiima daug paskolų ir ne iš vienos firmos. Vienu atveju gali būti paskola  su užstatu, kitu – nedidelės, trumpalaikės, tačiau taip pat varžančios gyvenimą paskolos. Tokiu atveju verta pamąstyti apie paskolos refinansavimą.

                  Paskolos refinansavimas yra gana populiarus dalykas. Tai yra savo įsipareigojimų perdavimas vienam kreditoriui, kuris už jus mokės jūsų palūkanas ir paskolos, jei su juo pasirašysite naują sutartį, kuri jums bus palankesnė, nei senoji. Sutartis gali turėti jums geresnes sąlygas, net jei pradžioje ir senosios sutarties sąlygos buvo tikrai geros. Tačiau nutinka taip, kad pasikeičia ekonominė situacija ir senosios sutarties sąlygos jums pasidaro nepalankios, lyginant su tai, kokias galima gauti šiuo metu. Tuomet kreipiatės į kreditorių ir prašote refinansuoti paskolą.

                  Taip pat verta refinansuoti paskolas tuo metu, kai turite jų ne vieną. Greitieji kreditai ir paskolos taip lengvai paimami, kad jų gali prisikaupti ir pasidaro ir tiesiog nepatogu kas mėnesį visiems mokėti, sunku susigaudyti, kiek kam mokėti ir tai atima labai daug laiko ir nervų. Sudarę paskolų refinansavimo sutartį su nauju kreditoriumi, jis perims jūsų įsipareigojimus ir jums tereiks mokėti vienam kreditoriui, kas gerokai sumažins sumaištį galvoje ir padės ramiau gyventi. Taip pat, turint ne vieną paskolą ir išvažiuojant kuriam laikui, mokėjimai gali pasidaryti nebepatogūs ir taip pat verta bus pasirašyti sutartį su nauju kreditoriumi ir įsipareigoti tik jam.

                  Jei jums žūtbūt reikia didesnės paskolos, tačiau negalite jos paimti, nes neturite pastovių pajamų, galite pasidomėti paskolomis su užstatu. Ką reikia žinoti, tai kad paskola su užstatu yra tokia pat paskola, kaip ir kitos, tik jai gauti reikia turėti nekilnojamojo turto, kurį galite užstatyti. Tačiau turėkite omeny, kad tokios paskolos refinansavimas gali būti negalimas, nes dažnai kreditoriai apsiima refinansuoti tik pakankamai nedidelių sumų paskolas.