Namai

Kad namai taptų mūsų tvirtove

Sakoma, kad namai yra mūsų tvirtovė. Tačiau ar tikrai kiekvienas iš mūsų savo namuose galime jaustis labai patogiai ir jaukiai? Ar tikrai kiekvienas namuose praleidžiame kur kas daugiau laiko nei už namų ribų? Ar kasdien su džiaugsmu norime sugrįžti į savo būstą? Deja, bet teigiamą atsakymą gali pateikti anaiptol ne kiekvienas. Todėl labai svarbu, kad kiekvienas pasistengtų savo namus paversti tikra ramybės ir poilsio oaze, į kurią norėtųsi sugrįžti ir kurioje būtų siekiama praleisti kuo daugiau laiko.

Sienų spalvos turi labai reikšmingą įtaką bendrai namų atmosferai: jei iki šiol į šį aspektą nekreipėte pernelyg daug dėmesio, tikėtina, kad savo namuose nesijaučiate taip, kaip norėtumėte. Galbūt pastebėjote, kad tamsesnės sienų spalvos paverčia mūsų namų erdves mažesnėmis. Todėl jei mūsų kambariai yra pakankamai nedidelio ploto, pasirinkus šviesias sienų spalvas galime gerokai juos padidinti. Be abejo, kalbame apie vizualinį vaizdą, t.y. iliuziją, kurią sukuria tinkamai pasirinktos spalvos.

RoletaiJūsų namuose neturėtų būti pernelyg daug tuščių erdvių ir atvirkščiai: manėte, kad kuo daugiau laisvos erdvės – tuo geresnį rezultatą galite sukurti? Tikrai ne visuomet. Didžioji dauguma žmonių labai erdviuose namuose jaučiasi nejaukiai, todėl jie siekia kaip įmanoma labiau užpildyti tuščias namų vietas. Kita vertus, negalima ir persistengti. Jei savo namus perpildysite baldais ir kitomis detalėmis, jie gali atrodyti labai nedideli, todėl turėtumėte pasirinkti optimaliausią variantą.

Baldai, interjero detalės, roletai ir kt.: tai labai svarbūs kiekvieno būsto elementai, be kurių būtų ypač sudėtinga sukurti norimą jaukią atmosferą. Kadangi pastarųjų elementų pasirinkimas yra labai didelis, turėtumėte rinktis labai apgalvotai ir atsakingai. Niekada neskubėkite. Įvertinkite savo bendrą namų vaizdą ir atsižvelkite į savo bei namiškių poreikius.

Nepamirškite konsultuotis su būsto interjero dizaino specialistais: tai svarbu, jei norite įsitikinti, kad jums patinkantys sprendimai yra teisingi ir gali pasiteisinti. Be abejo, kiekvieno iš mūsų skonis labai skiriasi, tačiau visada galima vadovautis tam tikrais baziniais patarimais, kurie padėtų neprašauti pro šalį ir leistų sukurti labai jaukią namų erdvę.