Internetas/Kompiuteriai,  Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Pomėgiai/Laisvalaikis

Ką reikia žinoti apie internetinį pokerį?

holdem managerInternetinio pokerio žaidimas yra vienas populiariausių pasaulyje – jį žaidžia tiek mėgėjai, tiek ir profesionalai. Pastebima, kad didžiausius nuostolius patiria būtent naujokai, o taip yra todėl, kad jie retai kada domisi pokerio pradžiamoksliu. Tai reiškia, kad kiekvienam naujokui pirmiausia reikėtų kruopščiai pasidomėti kaip pradėti žaisti šį žaidimą. Kalbame ne apie įprastus žingsnius, o būtent strategijos sudarinėjimą. Jums reikia mokytis atlikti svarbiausius žingsnius – išmokti agresijos, pasiruošti psichologiškai bei aišku – susikurti savas taisykles.

Pokerį žaisti reikia atidžiai ir atsargiai – jokiu būdu nereikia skubėti priimti sprendimų, kurie gali kainuoti daug. Naujokams pirmiausia reikia susikurti taisykles, kurių būtų galima laikytis siekiant išvengti sudėtingų sprendimų. Tos taisyklės leidžia lengviau suprasti kada ir kokius ėjimus atlikti. Žinoma, niekada nereikia vadovautis tomis pačiomis taisyklėmis – žaidžiant jūs įgaunate patirties, todėl laikui bėgant, turite žiūrėti kokios taisyklės dažniausiai pasitvirtina. Sudarinėjant taisykles ir visą strategiją, dažniausiai reikia prieš tai analizuoti savo žaidimą, o tai padaryti jūs galėsite naudodamiesi specialiomis programomis.

Viena geriausių programų analizei atlikti yra „Holdem manager“. Šia programa naudotis yra itin paprasta, o siūlomos funkcijos tikrai padės greičiau įvaldyti tam tikrus įgūdžius. Analizės metu, ši programa leis jums pastebėti kokie yra jūsų prasčiausi žingsniai. Taip pat galėsite nesunkiai suprasti kokios kortos jums neša laimę. Jums reikia kruopščiai analizuoti kiekvieną ėjimą, o ši programa juos registruos automatiniu būdu. Itin svarbu pabrėžti, kad pokeris niekada nebus lengvas – jūs susidursite su tokiais žaidėjais kuriuos nugalėti bus be galo sunku ar net neįmanoma. Tam jums reikės daug žinių ir įgūdžių.

Pradedant žaisti pokerį internete, labai svarbu neskubėti žaisti su didelėmis sumomis, nes dažniausiai naujokai ir daro šią klaidą – nieko nemokėdami žaidžia iš nemenkų sumų ir jas pralošia. Pasitreniravimui geriausia būtų žaisti iš mažų sumų, o jos leis jums įgauti šiokių tokių įgūdžių, kuriuos pritaikysite tolimesniame žaidime. Tada jūs galėsite greičiau suprasti visas klaidas, o svarbiausia – jums tai nekainuos daug. Net ir profesionalai rekomenduoja naujokams neskubėti.