Internetas/Kompiuteriai,  Kita,  Mokslas/Išsilavinimas,  Pirkiniai/Paslaugos,  Pomėgiai/Laisvalaikis,  Žiniasklaida/Leidyba

Ką pataria kiekviena pokerio mokykla?

pokerio mokyklaNauji pokerio žaidėjai dažnai pradeda domėtis šiuo žaidimu per vėlai – kai kurie iš jų iškart pradeda žaisti šį žaidimą nė nepasidomėjus elementariomis strategijos taisyklėmis. Dabar kiekviena pokerio mokykla akcentuoja, kad prieš pradedant žaisti pokerį, pirmiausia reikia susikurti nuosavas taisykles, kurios padėtų išlikti budriems bei susikaupusiems. Visada reikėtų į azartinius žaidimus žiūrėti su atsargumu – tai padės išvengti didelio azarto ir nemažų pralaimėjimų. Norint žaisti ir stabiliai gauti pelną, būtina kruopščiai sudėlioti visus planus.

Jeigu norite išmokti žaisti pokerį, kurio metu visada eitumėte į pliusą, pirmiausia jums reikėtų išsikelti tam tikrus tikslus. Žinoma, nereikėtų juos kelti per daug aukštus, nes juos pasiekti bus sunku. Mažais žingsniais, palaipsniui galite kelti savo laimėjimus. Svarbiausia yra tinkamai įvaldyti visą strategiją. Pradžioje siūloma nusistatyti kažkokias ribas, kurios jums padėtų laiku sustoti. Tos ribos, aišku yra piniginės – pasiekus tam tikrą dienos laimėjimą, jau turėtumėte vengti tolesnio žaidimo – jums reikėtų kiek pailsėti ir peržiūrėti savo padarytus ėjimus visų padalinimų metu.

Kuomet pradėsite analizuoti savo žaidimą, tada galėsite jau matyti kur darote didžiausias klaidas. Jeigu pralošiate reguliariai, išvadas nebus sunku padaryti – matysite kokiose situacijose jūs dažniausiai pralaimite. Svarbu paminėti, kad žaidimo analizei geriausia būtų naudoti specialią programinę įrangą. Jų yra įvairių – tiek mokamų, tiek ir nemokamų. Tos programos jums padės lengviau registruoti visą statistiką, todėl nieko užsirašinėti jums nereikės. Išvesta statistika jums padės suprasti jūsų dažniausiai daromas klaidas – žinosite kokiose situacijose jų reikėtų vengti.

Pokerio žaidime daug ką lemia psichologinis pasiruošimas – nesusitvarkius su emocijomis, jūs galite prarasti daug pinigų, nes tada prarasite saiką ir norėsite žaisti kuo daugiau, nes neva galvosite, kad galite atsilošti visus prarastus pinigus. Kiekviena pokerio mokykla gali patvirtinti, kad psichologinis pasiruošimas yra itin svarbus ir bene labiausiai reikalingas net ir mėgėjams. Čia siūlytume pasidomėti nemokamais informacijos šaltiniais, kurie padeda išsiugdyti kantrybę bei kitus įgūdžius, nes patikėkite – jums jų be abejo reikės. Pasidomėkite visais pokerio niuansais prieš žaisdami.