Turizmas/Kelionės

Ką nuveiksite šią vasarą?

Ilsėtis galime ne tik tolimose užsienio šalyse. Tai galime daryti ir Lietuvoje – tereikia labai gerai įvertinti dabartinius atostogoms puikiai tinkančius pasirinkimus. Taigi, kokie jie? Ką galėtume nuveikti šią vasarą?

Išsinuomokite kaimo turizmo sodybą

Jei niekada neteko naudotis sodybos nuoma, o kaimo turizmas jums iki šiol buvo svetimas – pravartu peržiūrėti sodybas nuomojančių paslaugų teikėjų asortimentą. Kartu su sodyba įprastai būna siūloma ir pirtis, vandens kubilai, baseinai ir kitos pramogos, todėl nepaisant to, kad tokio pasirinkimo atveju poilsiautumėte kaimo vietovėje – jus suptų prabanga ir daugybė įvairių laisvalaikiui puikiai tinkančių pramogų, todėl jaustumėte didelį komfortą ir galėtumėte mėgautis kiekviena savo poilsio akimirka.

Kaimo turizmas

Išbandykite įvairias vandens pramogas

Galbūt pastebėjote, kad pastaraisiais metais Lietuvoje atsirado nemažai vietų, kuriose siūlomos įvairios vandens pramogos. Galite apsilankyti ne tik dideliuose vandens parkuose, tačiau taip pat nuvykti ir prie mūsų šalyje esančių ežerų, šalia kurių įsikūrę ir vandens pramogų teikėjai. Iš anksto pasidomėkite, ką galite nuveikti prie vieno ar kito ežero, o tuomet užsisakykite jums patinkančias pramogas.

Poilsis Anykščiuose

Dabar Anykščiuose galime pamatyti ne tik Lietuvoje didžiausią Puntuko akmenį. Nėra ko abejoti, kad esate girdėję ir apie lajų taką, labirintus ir kitas pramogas. Pastaruoju metu šie turistiniai objektai sulaukia labai didelio vartotojų susidomėjimo, todėl jei dar neturėjote progos išbandyti šių pramogų – pats metas tai padaryti.

Kelionė kemperiu

Jei bent kartą galvojote apie kelionę po Lietuvą, tai geriausia padaryti išsinuomojus kemperį. Toks namelis ant ratų jūsų kelionei suteiks kur kas didesnį komfortą ir patogumą, todėl kelionės metu jums nereikės miegoti palapinėse ir maisto gaminti ant laužo. Visą tai galėsite daryti kemperio viduje. Šiuolaikiniai kemperiai yra labai funkcionalūs, todėl juose galite jaustis kaip namuose.

Laisvalaikis pajūryje

Pasiilgote ramaus deginimosi ir maudynių Baltijos jūroje? Turite begalę įvairių pasirinkimų. Galite vykti tiek į Palangą ar Šventąją, tiek ir į Klaipėdą, Smiltynę, Nidą ar Kuršių Neriją. Todėl pasirinkite tai, kas atitinka jūsų keliamus reikalavimus ir leiskitės į kelionę.