Kita

Išmanaus telefono pasirinkimas – Lenovo ir kiti

Šiais laikais telefonais keičiasi taip greitai, ir jie yra tokie įvairūs, jog jų pasirinkimas toli gražu nėra lengvas dalykas net ir technologijų fanui. Kai kuriems būna paprasta vien dėl to, jog jie turi pamėgtą gamintoją ir į kitus net nesidairo. Tuomet natūralu, jog Microsoft fanui renkantis tik iš Microsoft telefonų bus kur kas lengviau, nei išankstinių nuostatų dėl gamintojo neturinčiajam. Jei turite mėgstamą gamintoją, tada jau kur kas paprasčiau – apsibrėžiate kitus kriterijus ir judate tolyn. Štai pavyzdžiui norint nusipirkti tokį telefoną kaip lenovo k5 note kaina gali būti stiprus ribojantis veiksnys. Ne visiems tai prieinama, kita vertus, dažnai norint kokio nors konkretaus modelio, galima ir ilgiau pataupyti, ir pagalvoti apie paskolą.

O ką daryti technologijomis per daug nesusidomėjusiam eiliniam telefonų naudotojui? Nuo ko pradėti savo pasirinkimą ir kaip jį teisti? Ką daryti, jeigu tau tinka toli gražu ne tik lenovo k5 note, bet ir visas būrys kitų gamintojų? Ar verta apsiriboti vien kokia nors kaina? Tačiau ir tuomet lieka begalė įvairiausių variantų.

Lenovo k5 note kainaPradėkime nuo pradžių. Vis tik du kriterijai yra esminiai. Visų pirma, kokių papildomų funkcijų iš telefono jūs tikitės, o antra, žinoma – kaina. Šiais laikais telefonas toli gražu nėra tik ryšio palaikymo priemonė. Tai ir užrašų knygutė, ir interneto prieiga, ir fotoaparatas, ir filmavimo kamera, asmeninių finansų tvarkyklė ir dar praktiškai bet kas. Vieni vienas funkcijas išskiria kaip svarbesnes, kiti kitas. Jeigu norite, kad telefone būtų tikrai geras fotoaparatas, tai turėtumėte būtinai pabrėžti konsultantui.  Fotografuoti gali bene visi šiuolaikiniai išmanieji telefonai, tačiau daryti tą kokybiškai – toli gražu tik pavieniai. Jeigu gyvenate atokioje vietoje užmiestyje ir mėgstate telefone naršyti, tuomet būtinai jums reikia 4G ryšio palaikymo. Tokios mažos smulkmenos gali gerokai apriboti pasirinkimą ir padaryti jį gerokai paprastesniu. Ir ne visada lenovo k5 note kaina bus per didelė ar per maža. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių.

Žinoma, labai svarbu nusistatyti ir sau tinkamą kainą. Daugeliu atveju kuo telefonas brangesnis, tuo jis turės ir daugiau funkcijų, ir didesnę operacinę atmintį, ir palaikys geresnį bei greitesnį interneto ryšį. Tačiau žinant, jog kainos svyruoja nuo kokio šimto eurų iki septynių šimtų ir daugiau, reikėtų kažkur užbrėžti linija, kiek nusiteikęs išleisti esate jūs. Bet vėlgi, jei esate lenovo k5 note fanas, ko gero dėsite visas pastangas, kad tą telefoną ir gautumėte, nesvarbu kiek tai viršys pirminį jūsų biudžetą.