Pirkiniai/Paslaugos

„iPhone 5s“ – patobulintos ir išplėstos funkcijos

Jei bent šiek tiek domitės technologijų rinka ir kartas nuo karto peržvelgiate naujausius žinomiausių gamintojų pasiūlymus, turbūt pastebėjote, kad „Apple“ kompanija kiekvienais metais savo vartotojams pristato bent po vieną naują ir modernų produktą. Šiuo atveju plačiau verta pakalbėti apie jų gaminamus išmaniuosius „iPhone“ telefonus. Įprastai jų išvaizda nesiskiria, tačiau kaskart patobulinamos ir išplečiamos funkcijos.

iPhone 5sJei kalbėtume apie „iPhone 5s”, reikėtų pabrėžti, kad šis modelis iš esmės pakeitė visas „žaidimo“ taisykles, kadangi jo siūlomos galimybės radikaliai skyrėsi nuo ankstesnių „iPhone“ modelių – jame veikia nauja operacinė sistema. Be to, daugelis išmaniųjų telefonų ekspertų sutiko, kad jame pasirodė vienas paprasčiausių ir patikimiausių pirštų antspaudų skaitytuvų, kurį galima naudoti telefono atrakinimui. Tai reiškia, kad galima pamiršti apie nuolatinį slaptažodžio suvedinėjimą. Ką jau kalbėti apie tai, kad su šia „Touch ID“ sistema galima patvirtinti apsipirkimą „Apple App“, „iTunes“ ir el. knygų parduotuvėse.

Akivaizdu, kad bent vieną kartą išbandžius „iPhone 5s” biometrinę autentifikavimo sistemą, akimirksniu norisi pamiršti ankstesniuose modeliuose veikiantį rankinį slaptažodžio suvedimą. Ne veltui paminėjome naująjį procesorių – „Apple“ teigimu jis pasižymi dvigubai geresniu veikimu ir jame yra įmontuota geresnė kamera.

„iPhone 5s” modelyje taip pat yra nauja operacinė sistema, pavadinimu iOS 7. Jos dėka galima džiaugtis nauja vartotojo sąsajos išvaizda ir naujomis iki tol nematytomis galimybėmis, kurios puikiai įprasmina „Apple“ populiarumą. Galima drąsiai teigti, kad šiame modelyje bene kiekviena detalė buvo kaip reikiant patobulinta, o tai reiškia, kad vartotojams suteikia dar dagiau funkcijų, galinčių padėti efektyviai atlikti begalę skirtingų užduočių.

Mėgstantiems „Apple“ produkciją, šis „iPhone“ modelis yra puiki proga atnaujinti savo dabartinį išmanųjį telefoną. Kadangi rinkoje jau yra pasirodę ir dar naujesni modeliai, „iPhone 5s” nebėra brangus į neįkandamas. Dabar pastarąjį galima įsigyti už ypač prieinamą kainą. Kadangi jis pasižymi didelėmis technologinėmis naujovėmis ir akivaizdžiai skiriasi nuo savo pirmtakų, nei vienas vartotojas nenusivils šio modelio teikiama nauda ir patogiomis galimybėmis. Įsigiję šį „Apple“ kompanijos išmanųjį telefoną akimirksniu suprasite, kad tai jūsų dėmesio vertas produktas.