Namai,  Pirkiniai/Paslaugos

Investavimas į butą – ar tai tikrai apsimoka?

Naujos statybos butai Vilniuje atsiranda it grybai po lietaus. Kita vertus, stebinti tai tikrai neturėtų – norinčių įsikurti pačioje Lietuvos sostinėje kiekvienais metais atsiranda vis daugiau. Tad, visiems šiems žmonėms reikia sukurti galimybes kur nors apsigyventi. Nenuostabu, jog vis daugiau asmenų kalba apie investavimą į butus. Socialinėje erdvėje gausu diskusijų, mat žmonės bando nuspręsti – ar tai išties apsimoka? Nors vyrauja ganėtinai skirtingos nuomonės, vieno paneigti negalima: naujos statybos butų bėgant laikui atsiras vis daugiau, o žmonėms ir toliau reikės kur gyventi.

Investicija į butą Vilniuje

Jei tik dabar pradėjote domėtis šios temos subtilybėmis, tikriausiai kyla ganėtinai natūralus klausimas – kodėl tiek daug žmonių pasirenka investuoti į butus? Tikėtina, kad nemažai daliai asmenų tai atrodo, kaip itin paprastas būdas gauti daugiau pinigų. Tačiau, reikėtų nepamiršti, jog nors ši investicija yra paklausi ir garantuotai atneš Jums finansinės naudos – atsipirkimo teks palaukti ne vienus metus. Tad, prieš investuodami, neturėkite pernelyg tuščių vilčių, jog pinigus susigrąžinsite greitai. Visgi, jeigu esate pasiryžę palaukti – investicija į butą sostinėje yra puiki galimybė, net ir kylant dabartinėms kainoms.  

Būsto pasirinkimas

Jeigu nusprendėte investuoti į butą, greičiausiai kyla klausimas – pagal ką išsirinkti tinkamą variantą? Iš esmės, viskas priklauso nuo turimų pinigų bei prioritetų. Atsižvelkite į Jums priimtiną vietą, dizainą, specifinius statinio ypatumus. Taipogi, itin svarbu mokėti žvelgti į ateitį – juk tam tikros aplinkybės nuolat keičiasi, todėl po dešimties metų kai kurie aspektai gali prarasti savo svarbą.

O kaip yra su kitais miestais?

Norint investuoti į butą, be jokios abejonės, saugiausia tai daryti sostinėje. Kaip jau minėjome, gyventojų čia tikrai nemažėja, todėl tikėtina, jog Jūsų būsto, anksčiau ar vėliau, kam nors garantuotai prireiks. Kita vertus, jeigu gyvenate mažesniame miestelyje ir matote potencialą – vertėtų šia tema pasidomėti kiek plačiau. Be to, ten parduodami būstai įprastai kainuoja gerokai pigiau, visgi, reikėtų būti išties atsargiems bei neskubėti. Įvertinkite visas aplinkybes, riziką, o gal net pasitarkite su šios srities specialistais.