Kita,  Namai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Verslas/Ekonomika

IBC konteineriai

Lietuvoje IBC konteineriai yra tarsi pamaina senoms įprastoms plastiko talpoms bei metalinėms cisternoms – jų transportavimas yra nesudėtingas, medžiagų laikymas jose taip pat saugus, tačiau bene svarbiausias niuansas yra tas, kad tokių konteinerių pardavėjų mūsų šalyje nėra daug. Čia kalbame apie kokybišką produkciją parduodančius verslininkus  – kai kurie siūlo seną ar net apgadintą inventorių, kurio naudojimo laikas yra labai ribotas. Šių konteinerių ieško daug įmonių, ūkininkų bei paprastų žmonių, nes jų naudojimo galimybės yra gana nemažos. Aišku, čia akcentuojame kokybiškus gaminius.

IBC konteineriais prekiaujančios įmonės gali pasiūlyti įvairų talpų konteinerius, kurie gali būti pritaikyti tam tikrai veiklai. Pavyzdžiui, jeigu esate ūkininkas ir jums tenka nuolatos gabenti vandenį į laukus, tai didžiulių sumų metalinėms cisternoms jums nėra būtina leisti. Paprasčiausiai, jūs galite įsigyti keletą tokių konteinerių su specialiu inventoriumi. Tai reiškia, kad tokie konteineriai vandens gabenimui būna pritaikyti pagal įprastus standartus. Jie turi metaline dėžes, kurios gaminamos iš tvirto metalo, o tiksliau – tarsi iš metalinių grotų. Šios dėžės sutvirtina konteinerį, nes ir taip aišku, kad plastikas ne visais atvejais bus tvirtas. Tokios dėžės dažnai turi specialias jungtis, kad transportu būtų galima viską nugabenti iš vieno karto. Tokie konteineriai neretai yra parduodami ir su specialiomis priekabelėmis, kad ūkininkams būtų paprasčiau rinktis gabenamų konteinerių kiekį. Toks vandens gabenimas į laukus tampa labai paprastas, nes iš konteinerių vanduo išpilamas labai paprastai, o gabenimo metu čia būna maksimalus sandarumas – vežant vanduo nenuteka, todėl laukus jis pasiekia be jokių trikdžių.

IBC konteineriai gali būti aptarnaujami tų pačių pardavėjų. Tai reiškia, kad pažeidimų ar kažkokių gedimų atveju, jūs galite kreiptis į pardavėją, nes jis galės viską sutvarkyti. Tokios bendrovės imasi tvarkyti kiaurus konteinerius, remontuoja specialias dėžes ar tiesiog gamina specialias, jūsų poreikius atitinkančias konstrukcijas. Taip pat tokios bendrovės pasiūlys ir išpilstymo įrangą, kad tiek vanduo, tiek ir kitos konteineriuose laikomos bei gabenamos medžiagos būtų išpilstytos dar paprasčiau – negaišinant jūsų laiko.