Internetas/Kompiuteriai,  Kita

HP kompiuteriai – klasika, suderinta su naujovėmis

hp kompiuteriaiTiems, kas domisi informacinių technologijų naujovėmis ir naujienomis apie garsiausias šios srities kompanijas, nėra paslaptis, kad pastaraisiais metais HP turėjo daug permainų ir milžiniška kompanija pasidalijo į kelias dalis. Dėl šios priežasties, HP pavėlavo kovoje dėl stambaus laimikio planšetinių kompiuterių rinkoje ir kurį laiką pristabdė nešiojamų kompiuterių gamybą, dėl ko šiek tiek atsiliko nuo savo pagrindinių konkurentų. Tačiau, panašu, kad HP kompiuteriai grįžta, o kompanijos vadovai yra labai rimtai nusiteikę siekti pačių aukščiausių tikslų.

Prieš metus HP kompanija pristatė ne tik visiškai naujus nešiojamų kompiuterių modelius, tačiau ir pirmuosius savo planšetinius kompiuterius. HP kompiuteriai ant jūsų biuro stalo – tai įprasta. Taip pat įprasta, kaip ir HP Compaq nešiojamas kompiuteris kelionėje. Tačiau HP planšetinis kompiuteris yra kažkas naujo, kažkas, kuo tikrai susidomės visi IT entuziastai. Dar dagiau entuziazmo ir smalsumo sukelia tai, kad HP vadovai teigia, jog per kelis metus HewlettPackard išsikovos penktadalį visos planšetinių kompiuterių rinkos. Turint omenyje, kad teks kovoti su tokiais gigantais kaip Samsung, Apple ir Prestigio, kurie jau ne pirmus metus stebina gausybe planšetinių kompiuterių modelių, gali būti sunku.

HewlettPackard iš karto ėmėsi naujovių
Taigi, turint tokį grandiozinį planą,
įmonė tiesiog turėjo imtis kažko naujo ir stulbinančio. Ir panašu, kad viskas prasidėjo tikrai neblogai. Anksčiau planšečių gamintojai skirdavo didžiausią dėmesį pramogoms, pavyzdžiui, interneto naršymui, filmų žiūrėjimui, elektroninių knygų skaitymui, kompiuterinių žaidimų žaidimui ir t.t. HewlettPackard tapo viena iš pirmųjų kompanijų, pradėjusių kurti verslo klasės planšetinius kompiuterius. Tai reiškia, kad su tokiais planšetiniais kompiuteriais galės dirbti ir verslininkai, kurie turės specialias verslui skirtas programas ir gebės ne tik valdyti turinį planšete, tačiau jį ir sukurti. Vienas iš tokių pavyzdžių yra HP Elite Pad – šis planšetinis kompiuteris idealiai tinka verslui – dvigubas Intel Core procesorius, apsaugos sistema, aukšta ekrano raiška. Su Windows 8 veikiantis planšetukas turi specialią, tik verslo kompiuteriams būdingą savybę – tokiu atveju, jeigu jį sumanytų įsigyti korporacijos, jos galėtų drąsiai duoti šį įrenginį darbuotojams išsinešti į namus, kadangi šis HP Elite Pad turi funkciją „išjungti“ darbo duomenis ir failus, jeigu viduje įmontuotas GPS parodo, kad kompiuteris yra jau už biuro ribų. Tai turėtų nuimti nemažai galvos skausmo visiems korporacijų bei smulkesnių įmonių vadovams, trokštantiems efektyvaus darbo ir maksimalios apsaugos.

HP siūlo vieną pigiausių planšetinių kompiuterių
Niekam nėra paslaptis, kad planšetinį kompiuterį galima įsigyti vos nuo
50 eurų. Prekybos centre galite nusipirkti nežinomos firmos gaminį su mažu ekranu. Taip pat galite įsigyti kinišką, bevardį planšetinį kompiuterį su pakankamai gerais parametrais (tačiau, be jokių garantijų) iš eBay. O tai, ką pasiūlys HP, jus tikrai nustebins. Įmonė jau dabar siūlo naująjį Slate 7 planšetinį, kuris tekainuoja 150 eurų. Tai septynių colių ekraną turintis kompiuteris, pasižymintis tuo, jog turi populiariąją „Beats Audio“ garso sistemą, dvigubą procesorių, 1 gigabaitą operatyvinės atminties bei pačią naujausią „Android“ operacinės sistemos versiją. Turint omeny, kad tai HP produktas, kaina iš tiesų stulbinančiai maža.

Panašu, kad HewlettPackard ir toliau mus džiugins naujovėmis, tad vertėtų sekti, ką iš naujo atgimę HP kompiuteriai mums pasiūlys artimiausiu metu.