Greiti kreditai
Verslas/Ekonomika

Greiti kreditai ir jų refinansavimas

Jei jus staiga užklupo piniginiai sunkumai ar tiesiog prisireikė pinigų neplanuotam pirkiniui pati paprasčiausia išeitis yra pasiskolinti. Skolinimasis dažniausiai nėra malonumus ir gerai nuteikiantis veiksmas, todėl tam, kad nereikėtų skolintis iš artimųjų jums pasitarnaus greiti kreditai. Paskolas teikiančių įmonių yra be galo daug, tačiau nei bankai, nei kredito unijos lengvai ir greitai paskolos neduoda. Taip pat skolintis iš bankų ir kredito unijų dažniausiai nėra pigu – palūkanos yra didelės ir todėl jums reikia gražinti ženkliai didesnę sumą pinigų nei pasiskolinote.

Tačiau jūs galite pasinaudoti visai kita alternatyva – kredito bendrovių teikiančių greituosius kreditus paslaugomis. Yra net keletas pliusų dėl kurių verta naudotis tokių bendrovių paslaugomis vietoje bankų ar kredito unijų. Visų pirma, nemaža dalis greituosius kreditus teikiančių bendrovių žmonėms kurie iš konkrečios bendrovės ima kreditą pirmą kartą teikia nemokamo kredito galimybę. Tai reiškia, kad už pirmąjį savo paimtą kreditą jūs nemokėsite palūkanų. Tai yra ypač naudinga todėl, kad tokia paskola savo verte nesiskiria nuo pasiskolinimo iš draugo ar giminaičių – jums nereikia gražinti daugiau nei pasiskolinote.

Antras naudingas punktas yra tas, jog tokią paskolą jūs galite gauti žymiai greičiau, nei gautumėte paskolą iš banko ar kredito unijos. Todėl tokios paskolos yra ypač naudingos jeigu jums pinigų reikia čia ir dabar. Tačiau visuomenės nuomonė apie greituosius kreditus ne visuomet būna teigiama. Dažnai yra sakoma, kad žmonės pasiėmę greitąjį kreditą nespėja sumokėti įmokų, o tuomet reikia mokėti žymiai didesnę sumą nei buvo tikėtasi. Tačiau tai nebūtinai yra tiesa, nes kaip sako liaudis – nėra padėties be išeities.

O išeitis iš sunkios finansinės situacijos yra refinansavimas. Tai pakankamai nauja paslauga, kurią teikia ne visi kredito davėjai, tačiau ji yra labai naudinga jei šiuo konkrečiu periodu paskolų našta jums pasidarė per sunki. Kaip tai veikia? Refinansavimo paslaugas teikiančios kredito įmonės prisiims visus jūsų finansinius įsipareigojimus kitiems kreditoriams ir jums nebereikės rūpintis dėl ypač didelių kasmėnesinių įmokų. Su naujuoju savo kreditoriumi jūs aptarsite naujas mokėjimo sąlygas, įmokų dydžius ir terminus. Jums reikės mokėti mažesnę įmoką kas mėnesį, nei mokėjote iki šiol, o tai ypač padės jei jums sunku sumokėti įmoką būtent dabar. Todėl jei patekote į tikrai keblią finansinę padėti, negalvokite, kad jūsų gyvenimas baigtas ir jūs nuolat skendėsite skolose, tiesiog pasidomėkite refinansavimo internetu galimybėmis ir jūsų finansinė našta akimirksniu taps mažesnė.