Kita,  Namai,  Pirkiniai/Paslaugos

Gipso kartono montavimas – tik vienas iš būtinų darbų

gipso kartono montavimasVidaus apdailos metu daugelį domina gipso kartono montavimas bei visi susiję darbai, tačiau reikia žinoti, kad vien tik šie darbai tikrai nebus pakankami norint namus įrengti galutinai. Gipso montavimo paslaugos kainuoja vieną, o kiti darbai – kitą sumą. Tai reiškia, kad jeigu vidaus įrengimo metu renkatės gipso kartono pagrindą sienoms bei luboms, tai turėtumėte pasidomėti tiek kainomis, tiek ir susijusių paslaugų įkainiais. Žinoma, toks pasirinkimas yra vienas geresnių, nes vis dėlto – gipso plokštės leidžia ateityje išvengti didelių išlaidų esant kažkokiems atsitikimams. Jeigu ieškote profesionalių specialistų, kurie galėtų atlikti visus darbus, tai jokiu būdu jums nereikia dairytis į tuos specialistus, kurie negali pasiūlyti aukštos paslaugų kokybės, nes vis dėlto – jeigu paslaugos bus atliekamos netinkamai, tai visas vidaus interjeras nebus toks kokio norite – bus nemažai brokų, kuriuos anksčiau ar vėliau reikės taisyti.

Pirmiausia, gipso kartono montavimas yra tik pagrindinis darbas, kuris atliekamas pačioje pradžioje. Specialistai iš pradžių sumontuoja tam tikrą karkasą, ant kurio montuojamos gipso kartono plokštės. To karkaso montavimas irgi gali kainuoti atskirai – viskas priklausys nuo to kaip susitarsite su specialistais. Kuomet sudedamos plokštės, tada lieka tinkamai užglaistyti susidariusius tarpus. Tam dedamas specialus tinklelis ir tada uždedamas tinkas. Kai viskas išdžiūsta, tada specialistai viską nutrina su švitriniu popieriumi, jog sienos būtų lygios. Galiausiai, klientams reikia pasirinkti kaip jie dekoruos tas sumontuotas plokštes – naudos tinką ar tiesiog dažys norima spalva. Tiesa, prieš dažymą, visada turi būti atliekamas ir sienų glaistymas gruntu.

Glaistymas būtinas visais atvejais – jeigu norima sienas dažyti arba tiesiog jas klijuoti tapetais. Jeigu gipso kartono sienos nebus glaistomos, tai didelė tikimybė, kad ateityje dažai greitai nusilups arba tapetai imsi atplyšinėti ir tai sukels papildomas išlaidas. Norint išvengti tokių bėdų, tiesiog reikia sienas nuglaistyti – tai pabrėš ir specialistai.

Kiekvienas darbas dažniausiai įkainojamas pagal atskirą kainą. Pigiausiai ko gero sumokėsite už sienų glaistymą, tačiau turėkite galvoje, kad tokį darbą gali atlikti bet kas, nes čia nereikia jokio kruopštumo.

Išsamiau skaitykite svetainėje http://graziapdaila.lt