Pirkiniai/Paslaugos

Geodeziniai matavimai Vilniuje: dažnai užduodami klausimai

Geodeziniai matavimai tikrai nėra ta paslauga, kuria tenka pasinaudoti gana dažnai, ir tais atvejais, jei klientus domina geodeziniai matavimai Vilniuje, neretai  kyla įvairių klausimų, susijusių su šios paslaugos teikimu: neretai yra teiraujamasi,  kur vertėtų kreiptis, kiek tai gali trukti, kokia bus matavimų kaina, ir, žinoma, kokių dokumentų reikės. Taigi, pabandysime atsakyti į visus šiuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Kas teikia geodezinių matavimų paslaugas?

Geodeziniai matavimaiGalite rasti iš tiesų nemažai šios paslaugos tiekėjų, todėl kiekvienu atveju tikrai bus galima atrasti tinkamiausius specialistus. Visada yra rekomenduojama kreiptis į įmones, kurios teikia šias paslaugas, nes tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad kokybe neteks nusivilti. Visuomet yra palanku pasidomėti, kaip apie įvairias bendroves atsiliepia klientai: visada galėsite rasti nemažai atsiliepimų bei rekomendacijų, tad tai leis jums paprasčiau apsispręsti.

Kiek trunka geodeziniai matavimai?

Tai priklausys nuo konkrečios situacijos. Matininkai savo darbą gali atlikti per kelias dienas (trukmė priklausys nuo to, koks yra sklypo sudėtingumas), o vėliau gauti duomenys turės būti patvirtinti valstybinių institucijų (Nacionalinės žemės tarnybos ir registro centro), todėl vienareikšmiškai atsakyti į šį klausimą gali būti gana sudėtinga: matavimai gali trukti kelias dienas, o valstybinių institucijų patvirtinimai gali būti gaunami per maždaug 20-40 dienų, jei viskas vyks sklandžiai.

Kiek kainuos matavimai?

Tai priklauso nuo daugybės veiksnių: sklypo sudėtingumo, esančių statinių skaičiaus, ir taip pat nuo pasirinktos bendrovės. Skirtingų įmonių siūlomi geodeziniai matavimai Vilniuje gali kainuoti labai įvairiai, tad galite pasidomėti, kiek tai kainuotų, jei rinktumėtės vieną ar kitą įmonę.Kartais kaina gali priklausyti ir nuo to, kokiu metų laiku užsisakysite paslaugą, ir kokioje vietoje bus sklypas.

Kokių reikės dokumentų?

Norint, kad būtų suteikiama reikalinga paslauga, reikės pateikti tam tikrus dokumentus: jums bus reikalingas  detalus ar preliminarus sklypo planas, statinių, esančių sklype, nuosavybę įrodantys dokumentai, ir taip pat sklypo savininko asmens dokumento kopija. Visus šiuos dokumentus reikės pateikti matininkui.

Jei kiltų daugiau klausimų, susijusių su šios paslaugos teikimu, galėsite susisiekti su paslaugos tiekėjais, ir netrukus gausite atsakymus į visus kylančius klausimus. Nemažai informacijos galite rasti internetinėse šios paslaugos tiekėjų svetainėje, o tais atvejais, jei kiltų tam tikrų klausimų, galėsite tiesiog susisiekti su specialistais, kurių kontaktus rasite internetiniame puslapyje.