Pirkiniai/Paslaugos

Feromonai ir jų efektyvumas

Daugelis vyrų įsivaizduoja, kad moteris galima sužavėti tik dideliais raumenimis, plačia ir gražia šypsena, prabangiais automobiliais ir labai brangiomis dovanomis, tačiau jie visiškai pamiršta, kad šiandien egzistuoja ir efektyviai veikiantys feromonai. Tai yra natūrali kiekvieno iš mūsų organizme gaminama medžiaga, tačiau natūralūs pagaminamų feromonų kiekiai nėra tokie dideli, kad galėtų akimirksniu paveikti priešingą lytį, todėl jau ne vienerius metus sparčiai populiarėja seksualiniam potraukiui padidinti skirti feromonai.

Žinoma, kad visuomet gali atsirasti skeptikų, teigiančių, kad feromonai negali pagreitinti seksualinio suartėjimo ar kitaip paveikti vyro ir moters pojūčius. Tačiau iki šiol yra atliktas ne vienas tyrimas, kuris įrodo teigiamą feromonų poveikį. Vieno tyrimo metu 36 proc. moterų, kurios buvo veikiamos feromonų, per pirmąsias tyrimo savaites mylėjosi reguliariai. Tuo tarpu tik 11 proc. moterų, kurios gavo placebą, galėjo tuo reguliariai mėgautis. Tyrimo pabaigoje, praėjus 14 savaičių, 73 proc. feromonais veiktų moterų mylėjosi kiekvieną savaitę, o placebą gavusių moterų procentas nepakito. Panašūs tyrimai buvo ne kartą atliekami ir vyrų atžvilgiu – rezultatai taip pat buvo stulbinantys.

FeromonaiViena australų organizacija atliko apklausą, kurioje dalyvavo 306 feromonus naudoję vyrai. 90 proc. iš jų teigė, kad feromonai padidino jų patrauklumą ir paklausumą tarp moterų. Pastarųjų atsakymus būtų galima suskirstyti taip:

  • Buvo lengviau užmegzti pokalbius su nepažįstamomis moterimis – 52 proc.
  • Lengvesnis tolimesnis bendravimas – 61 proc.
  • Didesnis moterų susižavėjimas vyrais – 43 proc.
  • Didesnis moterų atsakas – 40 proc.
  • Sulaukiama daugiau komplimentų – 36 proc.
  • Sėkmingas flirtavimas – 34 proc.

Ir tai tik vos keli tyrimai iš daugelio. Kiekvienas jų tik dar kartą įrodo, kokį efektą gali sukurti laiku ir tinkamai naudojami feromonai. Todėl jei iki šiol jums sunkiai sekdavosi rasti bendrą kalbą, užmegzti pokalbį, prieiti prie priešingos lyties atstovės ar negalėdavote lengvai atsipalaiduoti seksualinio suartėjimo metu, pats metas į pagalbą pasitelkti šias efektyviai veikiančias priemones. Sumažinsite jaučiamą stresą, nerimą, galėsite būti labiau atsipalaidavę, pasitikintys savimi ir bus kur kas paprasčiau patirti norimą malonumą.