Menas/Kultūra

Eurovizijos dainos: kur atsisiųsti?

imagesSvarstote, kur atsisiųsti savo mėgstamas dainas? Internetas dabar pateikia tikrai daug variantų. Ypač jeigu jums patinka populiarioji muzika, pavyzdžiui, tos dainos, kurios yra atliekamos per Euroviziją. Turbūt kiekvienas asmuo žino šį dainų konkursą ir prisimena, koks jis įdomus. Peržiūrėjus lietuvių atranką, vėliau ir tarptautinius pusfinalius ir finalus, tikrai norisi atsisiųsti nors keletą dainų iš konkurso.

Dabar internete eurovizijos dainos yra prieinamos visiems, kas tik nori. Todėl jūs galite ne tik dar ir dar kartą klausyti savo mėgstamiausių eurovizijos dainų, tačiau taip pat ir stebėti video pasirodymus, o jeigu norėsite, visuomet galėsite nemokamai atsisiųsti kiekvieną išgirstą dainą. Jūs turėsite šansą pasirinkti arba standartinį mp3 formatą, kuris užima ne daug vietos, arba aukštesnės kokybės dainą – dažniausiai geriausios kokybės, visiškai nekompresuotas ir originalaus skambesio neprarandantis failo formatas būna .flac, tačiau neretai pasitaiko ir .wav formato failų.

Nėra abejonės, kad atsisiųsti galima dabar ne tik audio failus, tačiau taip pat ir video klipus. Kai kurie video portalai jums gali pasiūlyti visą archyvą pačių populiariausių pop muzikos video klipų, tarp kurių tikrai rasite ir žinomus eurovizijos pasirodymus. Jeigu eurovizija yra jūsų mėgstama laida, tai turbūt norėtumėte paklausyti ne tik savo mėgstamiausios eurovizijos dainos, tačiau ir pamatyti visus su šia daina arba kokiu nors konkrečiu atlikėju susijusius pasirodymus. Taigi, pirmyn – užsukite į interneto portalą ir atsisiųskite viską, ko jūsų širdis geidžia.

Jeigu eurovizijos finalo arba pusfinalio metu būsite ne prie televizoriaus ekrano, tačiau kur nors šalia turėsite prieigą prie kompiuterio ir interneto, visuomet galėsite tiesiogiai pasižiūrėti euroviziją savo kompiuterio ekrane. Be jokios abejonės, galėsite išgirsti euroviziją su nuostabiais lietuviškais komentarais ir niekada už tai mokėti nereikės, o kokybė jus iš tikrųjų nustebins – kartais ji gali būti net gi geresnė, negu per televizorių. Ypač svarbu, kad turėtumėte pakankamai greitą internetą, kad transliacija būtų visiškai sklandi ir galėtumėte žiūrėti netrukdomai.