Kita,  Medicina/Sveikata,  Pirkiniai/Paslaugos

Elektroninės cigaretės

elektronines cigaretesPerkate elektronines cigaretes, bet parduotuvių internete yra tiek daug, kad nežinote kurią rinktis? Pirmiausia reikėtų žinoti, kad kokybiški gaminiai kainuoja atitinkamą kainą – perkant el. cigaretę, jokiu būdu neieškokite pigiausio varianto, ne ko gero liksite nieko nepešę ir dar su nemažais nuostoliais. El. parduotuvės, kurios prekiauja nekokybiškomis cigaretėmis, dažniausiai siūlo gana nepatikimą produkciją, o ją kuo aiškiausiai parodo būtent nustatomos kainos. Lietuvoje yra vos keli pardavėjai internete, kurie gali patenkinti visus jūsų poreikius – jie prekiauja tiek vienkartinėmis, tiek daugkartinio naudojimo el. cigaretėmis, o taip pat gali pasiūlyti įvairių e-skysčių bei priedų šiems „išradimams“.

Pirkdami šias cigaretes, pirmiausia apžvelkite kainas, nes kaip pradžioje minėjome – kuo ji mažesnė, tuo cigaretė prastesnės kokybės. Jeigu norite tik pabandyti pasinaudoti šiais prietaisais, siūlytume iškart neleisti didelių sumų – išbandykite vienkartines elektronines cigaretes ir suprasite ar jos bus tinkamas pakaitalas tabako gaminiams. Vienkartinių cigarečių yra įvairių – su skirtingo aromato skysčiais, tačiau aišku – galite rinktis ir standartinius gaminius. Vienkartinių el. cigarečių kainos daug mažesnės nei daugkartinių, todėl surizikuoti čia tikrai nebus problema – jeigu šie produktai jums nepatiks, tai vis tiek jiems nebūsite išleidę didelių sumų.

El. cigaretes reikėtų pirkti pasidomėjus jų naudojimo ypatumais. Jokiu būdu neskubėkite įkrauti cigarečių jeigu jų baterijos nėra visiškai išsikrovusios, nes taip tik dar labiau joms pakenksite. El. cigaretėse dažniausiai būna įmontuotas indikatorius, kuris parodo, jog trūksta e-skysčio. Tokiu atveju siūlytume iš anksto šios skysčio įsigyti didesniais kiekiais – galbūt gausite didesnę nuolaidą, o ir pristatymas nebus toks brangus. El. cigarečių naudojimas yra paprastas ir nepavojingas – su jomis tikrai nereikia elgtis taip atsargiai, kaip su įprastais tabako gaminiais – neteko girdėti dar, kad su el. cigaretėmis būtų sukeliami gaisrai. Žinoma, jas reikia saugoti nuo mažamečių vaikų, jog šie nesugalvotų su jomis pažaisti.

Elektroninių cigarečių įsigijimas yra paprastas – pasirenkate el. parduotuvę, o šiuo atveju rekomenduojame „Cigman.lt“ ir pateikiate užsakymą tiesiog įsidėdami cigaretę į virtualų krepšelį ir sumokėdami nurodytą sumą. Viskas bus pristatoma nurodytu adresu.