Menas/Kultūra

Drabužiai pagal asmens išvaizdą

drabuziaiAtrodyti gražiai gali kiekvienas iš mūsų. Jeigu gamta Jūsų neapdovanojo svajonių išvaizda, tokiu atveju rekomenduojame įvertinti drabužių teikiamus privalumus. Jie ne tik paslepia mūsų nuogybes arba šildo, tačiau tuo pačia padeda susikurti individualų stilių. Na, o tai, be abejo, garantuoja kur kas didesnį pasitikėjimą savimi. Drabužiai turi didelę galią formuoti žmogaus mąstymą, pasitikėjimą bei nuotaiką. Tai reiškia, kad labai svarbu pasirinkti tokius, kurie labiausiai atitiktų Jūsų kūno formas.

Pasirinkite drabužius pagal figūros tipą

Drabužiai ant kūno atrodys gražiai tik tokiu atveju, jeigu pasirinksite drabužius pagal savo figūros tipą. Kadangi pasiūla labai plati – tereikia išsiaiškinti, kokie Jums labiausiai tinka ir būtent tokius įsigyti.

 1. Ilgas kojas turinčios merginos turėtų nebijoti dėvėti trumpus sijonus arba sukneles. Būtent tokie, kurie siekia kelius – atrodys neskoningai.
 2. Stambesnės merginos turėtų vertinti juodos spalvos teikiamus privalumus. Ji lieknina. Lygiai taip pat, kaip balta storina, taigi ją siūlome tik lieknoms merginoms.
 3. Jeigu turite mažą krūtinę arba klubus ir norite, kad jie bent jau vizualiai atrodytų kiek didesni – tokiu atveju rekomenduojame pasirinkti rūbus, kurie konkrečioje vietoje yra su papuošimais (raukinukais, kaspinukais) arba ryškesnių spalvų.
 4. Tuo pačiu labai svarbu, kad pasirenkami drabužiai visiškai atitiktų dydį. Pastebėta, kad moterys dažniausiai perka per mažus drabužius, kai tuo tarpu vyrai – per didelius.
 5. Svarbu, kad drabužiai būtų patogūs. Kitu atveju jie nebus ir gražūs. Štai kompresinės kojinės puikus pasirinkimas tiems, kurie nori, kad jų kojos jaustųsi maloniai.

Pasirinkite rūbus pagal spalvas

Ne visi žino, tačiau drabužių spalva turėtų būti lyginama su žmogaus kūno atspalviu. Paprasčiausiai, jeigu raudonų plaukų savininkė pasirinks ryškiai raudoną megztinį – tokiu atveju ji atrodys tikrai labai neskoningai. Taigi, plaukai, akys ir odos spalva gali lemti konkrečių rūbų pasirinkimą.

 • Tamsių plaukų bei odos savininkės turėtų drąsiai džiaugtis ryškių spalvų drabužiais. Jos atrodys ir gražiai, ir tuo pačiu savimi pasitikinčiai.
 • Blondinėms labai tinka šviesių spalvų drabužiai. Tuo pačiu ir rožinė – puikus pasirinkimas.
 • Rudaplaukės labai gražiai atrodys su rudos spalvos drabužių atspalviais.
 • Jeigu jūsų oda yra labai blyški – tokiu atveju drabužiai turėtų būti pastelinių spalvų.
 • Jeigu esate tamsaus gymio – šviesių spalvų rūbai bus puikus pasirinkimas.

Drabužiai pasirenkami pagal daugelį kriterijų, tačiau vienas iš pagrindinių turėtų būti patogumas. Tik tokiu atveju, jeigu jausitės su rūbeliu maloniai – pasirinkimas yra geras. Štai pavyzdžiui kompresinės kojinės tai ne tik gražus rūbas, tačiau tuo pačiu ir gydymui skirtas drabužis. Jos naudingos, kadangi:

 1. Kompresinės kojinės padeda kovoti su venų ligomis.
 2. Jos sulaiko šilumą.
 3. Taip pat atrodo labai gražiai.
 4. Puikiai aptempia, tačiau nespaudžia kojų.

Platus pasirinkimas padės kiekvienam žmogui atrasti labiausiai jam tinkamą variantą. Svarbiausia, kad egzistuoja pasiūla, tad įvertinkite esamus pasirinkimus ir pasirinkite tuos drabužius, kurie Jums labiausiai tinka.