Kita,  Medicina/Sveikata,  Pirkiniai/Paslaugos

Dantų implantai

dantu implantaiMedicinos srityje viskas su laiku tik tobulėja, todėl reikia pastebėti, kad dabar net ir visiškai dantis praradę žmonės gali išspręsti šią problemą su specialiomis procedūromis. Odontologijos klinikose yra siūlomos įvairios dantų atstatymo procedūros, tačiau ko gero daugelis sutiks, jog viena geriausių yra būtent dantų implantavimas. Žinoma, šiuo gydymu pasinaudoti gali tik tie, kurie turi reikiamą biudžetą, nes ši procedūra yra gana brangoka. Tuo labiau, viskas priklausys nuo to, kiek pacientas turi netekusių dantų t.y. kuo daugiau dantų jis norės implantuoti, tuo didesnę sumą jam reikia turėti. Kiekvienas implantas yra vertinamas atskirai, todėl bendra suma gali gautis gana nemaža. Taip pat akcentuoti reikia ir tai, kad implantavimo kaina priklauso ir nuo pasirenkamų gaminių pobūdžio bei kokybės.

Šveicariški dantų implantai yra bene geriausi ir labiausiai pasižymintys savo ilgaamžiškumu, bet ir kaina jų gali būti šiek tiek didesnė nei kitų gaminių. Šie implantai bus visam gyvenimui , ir skirtingai nuo nežinomų gamintojų produkcijos, šie implantai geriau prigyja, o taip pat ir išsilaiko nepakitę vos ne iki gyvenimo galo. Tik retam žmogui buvo pasitaikę kažkokie nesklandumai, kurie nedelsiant buvo pašalinti. Matote, implantavimo esmė yra ta, kad yra įstatomas naujas dantis. Pati procedūra yra gana aiški – pirmiau įdedamas implantas, kuris per tam tikrą laiką turi prigyti. Ar visiems tie implantai prigyja? – ne. Būna atvejų, kad net ir kokybiški implantai neprigyja prie paciento žandikaulio kaulo. Bet, tai būna itin retai.

Dantis norintys implantuoti pacientai pirmiausia turėtų suvokti, kad šis gydymas dažniausiai atliekamas tik privačiose odontologijos klinikose. Jeigu jūs nueisite į viešą polikliniką ir teirausitės apie dantų implantus, gydytojas ko gero iškart rekomenduos kažkokią privačią kliniką, nes paprasčiausiai, viešose klinikose dirbantys specialistai tokių sudėtingų procedūrų neatlieka. Yra įvairių sričių specialistų – vieni odontologai specializuojasi gydymo, kiti – estetinės datų priežiūros srityje. Tad čia reikia daug dėmesio skirti domėjimuisi.

Privačiose klinikose jums šią procedūra gali atlikti skirtingomis kainomis, tad patiems reikėtų domėtis nuo ko priklauso tos kainos.