Kita,  Medicina/Sveikata,  Pirkiniai/Paslaugos

Dantų implantai: kaip viskas vyksta?

dantu implantaiKiekvienam dantų atstatymo procedūromis norinčiam pasinaudoti pacientui siūloma pasidomėti kas yra dantų implantai. Tai bene geriausias būdas visiškai atnaujinti savo dantis be pašalinių gydymo komplikacijų. Dantų implantavimu dažniausiai naudojasi tie, kurie visiškai neteko vieno ar kelių dantų. Taip pat ir paveldimos dantų problemos gali būti pašalinamos su šia procedūra. Pavyzdžiui,  gimę su „vilko gomuriu“ neretai neturi ir priekinių dantų, tad implantavimo procedūra leidžia visa tai ištaisyti. Lietuvoje ši procedūra yra atliekama beveik kiekvienoje privačioje klinikoje, bet aišku – būna ir tokių, kurios šios procedūros neatlieka. Norintiems daugiau informacijos apie šią procedūrą, siūlome internete ieškoti klinikų, kurios atlieka šį gydymą, nes jos gali pateikti visą reikalingą informaciją tiek apie gydymo trukmę, tiek ir apie kainas.

Lietuvoje veikiančios privačios odontologijos klinikos siūlo ne tik implantavimo, bet ir kitas dantų atstatymo procedūras. Pavyzdžiui, jeigu reikia įsisprausti į kažkokį biudžetą, tada yra pasitelkiamos kelios procedūros. Kartais protezavimo atlikti negalima dėl to, kad trūksta tam tikro skaičiaus dantų protezų fiksavimui. Tada pasitelkiami implantai – implantuojamas reikalingas skaičius dantų, o paskui ant jų yra fiksuojami protezai. Kiekvienas pacientas yra skirtingas t.y. turi skirtingas dantų problemas, todėl dėl gydymo ypatumų daugiau informacijos reikėtų prašyti jau specialistų. Apsilankę privačioje klinikoje, jūs galite sužinoti visą gydymo eigą, kuri būtų taikoma siekiant atkurti jūsų dantis.

Jeigu galvojate, kad dantų implantams užteks išleisti vos kelis eurus, tada labai klystate, nes jie yra gerokai brangesni. Šis gydymas gali pareikalauti nemažai pinigų, tačiau jeigu jų neturite – nesikrimskite. Kai kuriais atvejais reikėtų pasiteirauti ar klinika nėra sudariusi kažkokios sutarties su specialiomis lizingo bendrovėmis. Tai reiškia, kad jūs galite pasinaudoti danų implantavimu, o po to už gydymą atsiskaityti dalimis. Jums tokiu atveju kiekvieną mėnesį reikės mokėti įmokas ir tiek. Tai tarsi pirkinys, kuris perkamas įprastai, tik čia gaunate medicininį gydymą.

Implantų kainos būna skirtingos, o kokios tikslios kainos – pasakys tik klinikoje dirbantis specialistai, nes yra visokiausių gaminių, kurie skiriasi ir savo kokybe.