Pirkiniai/Paslaugos,  Pomėgiai/Laisvalaikis

Būtinai išbandyk baidares vasarą

Vasara yra turbūt nuostabiausias metų laikas, juk tiek veiklos lauke kiek būna vasarą nebūna jokiu kitu metų laiku. Šis metų laikas yra pats geriausias metas suteikti savo gyvenimui šiek tiek įdomumo ir pradėti aktyviau gyventi. Kam toliau sėdėti sporto salėje, jei tiek daug aktyvios veiklos laukia vos pravėrus namų duris. Galima bėgioti parkais, žaisti krepšinį aikštelėje prie namų, važinėti dviračiu ar žaisti tinklinį prie ežero ar jūros. Juk visgi smagiausia yra sportuoti kartu su draugais, tuomet sportas tampa ne tik būdu palaikyti gerą fizinę formą, bet ir būdu bendrauti su draugais ar susipažinti su naujais žmonėmis. Be to, dar vienas sportas, kurio metu galima tikrai smagiai pabūti su draugais, yra plaukimas baidarėmis.

Šis sportas, jei juo nėra užsiimama profesionaliai yra daugiau laisvalaikio praleidimo būdas ar smagios išvykos alternatyva, nei galimybė pagerinti savo fizinę būklę, tačiau jei yra plaukiama sraunia upe, kurioje yra nemažai slenksčių, posūkių ir įvairiausių kliūčių, plaukimas baidarėmis gali pareikalauti nemažai ištvermės, o svarbiausia, komandinio darbo su parneriu, su kuriuo plaukiate. Todėl plaukimas baidarėmis gali itin padėti geriau pažinti žmogų, su kuriuo plaukiate, artimiau susibendrauti ar tiesiog geriau jį suprasti, juk visgi po žygio baidarėmis jūs jau tapsite komanda. Jei norite pabandyti, ar plaukimas baidarėmis tinka jūsų draugų grupei, pirmiausia pasirinkitę maršrutą kuria nors upe, kuri yra didesnė ir kurios srovė ne tokia greita, kad pamatytumėte, ar visi draugai gali ilgai irkluoti, ar nekyla trukdžių ir kuriam draugui su kuriuo yra geriausia plaukti. Įgavus šiek tiek plaukimo baidarėmis patirties galima kelionėms rinktis ir sraunesnes bei siauresnes upes, kuriomis plaukti yra netgi ekstremalu. Jei nebijote sušlapti ar susipurvinti, puikios emocijos ir nepamirštami įspūdžiai tokios kelionės metu yra garantuoti.

Taigi, jei vasarą nesiruošiate sėdėti namuose ar įvairiausiuose restoranuose, tempkite savo draugus į lauką ir išbandykite tokias paslaugas kaip plaukimas baidarėmis, kurių metu galėsite ir pasportuoti, ir pabūti su draugais, ir pažinti savo miestą ar savo šalies gamtą.