Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Pomėgiai/Laisvalaikis,  Turizmas/Kelionės

Baidarių nuoma Varėnoje šią vasarą

Jeigu jūsų vasaros atostogos eina į pabaigą ar tiesiog neturite reikiamų finansų pakeliauti po kitas valstybes, neverta jaudintis. Ir likdami Lietuvoje galite patirti neišdildomų nuotykių ir puikiai praleisti laiką. Šiandien pasiūlysime smagią ir aktyvią pramogą, kuri leis suburti geriausius bičiulius ar šeimą ir puikiai praleisti vasaros dieną. Baidarių nuoma Varėnoje – tai geriausias sprendimas, kurį galite priimti šią vasarą.

Kaip jau minėjome, jums visai nereikia palikti Lietuvos, norint nepamirštamai papramogauti. Dzūkija yra vertinama kaip vienas iš gražiausių mūsų valstybės regionų, siūlančių nuostabius gamtos vaizdus – nuo didžiulių miškų, pilnų uogų ir grybų iki pasakiškų ežerų ir upių, žavinčių tiek lietuvius, tiek valstybės svečius. Kodėl gi nepasinaudojus tokia puikia galimybe ir neskyrus dienos šio krašto vandens telkiniams pažinti?

Baidarės VarėnojePasikvieskite artimiausius šeimos narius ar draugų kompaniją ir puikiai praleisite laiką su mylimiausių žmonių grupe užsiimdami smagia veikla. Plaukdami upėmis ar ežerais galėsite palenktyniauti vieni su kitais, pasitaškyti vandeniu, padėti įveikti gamtos kliūtis (rąstus, akmenis ar stiprų vėją) ir tiesiog paplepėti ar pasijuokti. Tokios paprastos akimirkos dažnai yra pačios brangiausios.

Baidarių nuoma Varėnoje puikiai tiks ir šeimos ar bičiulių šventėms paminėti. Plaukdami puikiai atšvęsite tiek mergvakarius ar bernvakarius, tiek gimimo dienas ar mokyklos baigimą. Tai daug linksmesnis būdas praleisti laiką su artimaisiais nei sėdėjimas prie stalo su mišrainėmis ir gėrimais.

Jeigu norite, plaukimą galite ir atšvęsti. Tiesą sakant, tai padaryti labai rekomenduojame. Galėsite pasirinkti vieną iš daugybės įrengtų stovyklaviečių. Išsikepsite lauže norimą maistą, atsigaivinsite gėrimais, pasiklausysite muzikos, draugiškai pasišnekučiuosite ir, jeigu norėsite, galėsite visą naktį stebėti žvaigždes. Kuo vasarą labiau įsibėgės, tuo geriau matysis žvaigždynai.

Taigi, jeigu vis dar abejojate, kaip sėkmingai išnaudoti kiekvieną vasaros dieną Lietuvoje, baidarių nuoma Varėnoje gali būti pats geriausias pasirinkimas. Iš anksto suderinkite datą su draugais ir šeimos nariais, mėgaukitės gamta ir kompanija ir nepamirškite paminėti smagių šeimos ar bičiulių progų plaukdami Dzūkijos ežerais ar upėmis. Pažadame, bus tikrai smagu.