Motociklai/Automobiliai

Automobilių stiklų remontas: ką daryti, jei išdaužti automobilių stiklai?

Yra daug dalykų, kurie gali išdaužti automobilio langą ar priekinį stiklą: krintanti medžio šaka, stiprus vėjas, avarija, įsilaužimas ir kt. Bet kad ir dėl ko išdaužtas langas, poveikis yra toks pat – kaip ir problema. Sugalvoti, ką daryti toliau, gali būti sunku, tačiau norime Jums padėti. Aptariame 4 dalykus, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti dėl išdaužto automobilio lango.

Netgi išdaužtas nedidelis automobilio langas gali būti didžiulis galvos skausmas, o automobilių stiklų remontas šiuo atveju yra labai aktuali paslauga.

Paskambinkite policijai

Jei susidūrimo metu buvo išdaužti automobilių stiklai, policija turėtų gauti Jūsų pranešimą. Tai taip pat būtina, jei jūsų automobilis buvo vagystės ar vandalizmo auka. Jei žala padaryta dėl įsilaužimo, geriau nieko neliesti įvykio vietoje, kol atvyks policija. Tai reiškia, kad nevažiuokite į automobilį. Tačiau galite fotografuoti. Policijos pranešimas taip pat yra svarbi dalis sprendžiant klausimą su jūsų draudimo paslaugų teikėju.

Paskambinkite savo draudimo bendrovei

Taip pat gali būti gera idėja paskambinti savo draudimo bendrovei. Jei tai buvo paprastas įsilaužimas, galite pastebėti, kad franšizės kaina gali būti didesnė nei lango stiklo keitimo kaina; tačiau jei jūsų automobilis pateko į avariją, gali būti protinga pateikti pretenziją. Šiaip ar taip, sužinokite, ar Jums priklauso nemokamas automobilių stiklų remontas.

Uždenkite langus

Jei sudaužyti priekiniai automobilių stiklai, šis veiksmas netaikomas! Kitų langų atveju patartina uždengti langą, kol galėsite jį pakeisti. Vienas iš paprasčiausių būdų tai padaryti – lipnia juosta prie skylės pritvirtinti plastikinį šiukšlių maišą, tačiau galima naudoti ir kitas medžiagas. Jei nuspręsite tai padaryti, būkite labai atsargūs, kokią juostelę naudojate ir kur ją klijuojate, nes skirtingų rūšių juosta gali sugadinti dažus ir vidines plokštes.

Tačiau nors laikinasis lango uždangalas gali padėti išvengti elementų, tai nėra saugus būdas vairuoti, todėl vis tiek turėtumėte nedelsdami pakeisti langą.

Pakeiskite stiklą

Automobilių stiklų remontas yra neišvengiamas. Todėl, kai tik galėsite, suplanuokite susitikimą dėl remonto ar keitimo su specialistais. Tai taip pat geriausias būdas užtikrinti, kad išdaužtas langas nepaveiktų jokios kitos jūsų transporto priemonės sistemos ar komponentų.