Motociklai/Automobiliai

Auto nuoma – tai galimybė keliauti paprasčiau

Auto nuomaDaugelis vairuotojo teises turinčių žmonių per savo gyvenimą bent kartą yra pasinaudoję automobilių nuomos paslaugomis. Ar jūs save taip pat priskirtumėte šiai žmonių grupei? Ar jūs kada nors esate svarstę galimybę vietoje automobilio pirkimo pasinaudoti auto nuoma? Didžioji dauguma mano, kad finansiniu požiūriu tai nėra pelningas pasirinkimas, tačiau ar tai visais atvejais iš tikrųjų yra tiesa? Pasistengsime pažvelgti į visa tai iš arčiau.

Automobilio nuomos privalumų yra gerokai daugiau nei jų turi transporto priemonės įsigijimas. Dažnai žmonės nėra supažindinti su svarbiausiais nuomos privalumais, todėl į ją žiūri gana skeptiškai. Akivaizdu, kad būti automobilio šeimininku yra kur kas sudėtingiau – tam reikia didesnių investicijų, be to automobilio savininkui paprastai kyla daugiau rūpesčių nei būnant norimo automobilio, kuris tarp kitko jau yra apdraustas, nuomininku.

Be to, jei nuomojatės automobilį, jums nereikia laukti, kol jis bus suremontuotas. Auto nuoma suteikia galimybę išsirinkti transporto priemonę, kuri yra geriausios galimos būklės ir kuria galima nuvažiuoti tūkstančius kilometrų, nesibaiminant jokių galimų techninių problemų ar gedimų. Turint nuosavą transporto priemonę, tenka susitaikyti su esamu jo komforto ir ekonomiškumo lygiu, tad šiuo požiūriu mūsų pasirinkimas nėra itin didelis. Tuo tarpu nuomojamas automobilis kaskart gali būti vis kitoks ir atitikti būtent tuo metu mūsų keliamus reikalavimus.

Suprantama, kad automobilio nuoma taip pat yra tiesiogiai susijusi su tam tikromis sąlygomis, tačiau kai kurios iš jų niekuo nesiskiria nuo transporto priemonių savininkams taikomų sąlygų. Norint išsinuomoti automobilį, būtina turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir oficialų asmens tapatybės dokumentą (pvz., pasą ar asmens tapatybės kortelę). Taip pat yra reikalinga ir būsimo nuomininko vardu išduota kreditinė kortelė – pastaroji yra skirta patvirtinimui ir užstatui pateikti. Nereikėtų pamiršti ir tam tikrų reikalavimų, taikomų vairuotojo amžiui, kurie visuomet yra nurodomi automobilių nuomos paslaugų teikėjų taikomose taisyklėse.

Nepaisant aukščiau paminėtų reikalavimų, kurie, savaime suprantama, yra būtini teikiant tokias paslaugas, auto nuoma siūlo paprastesnę išeitį, kaip keliauti patogiai ir be rūpesčių. Jei transporto priemonė jums nėra būtina kiekvienai dienai, tokiu atveju ši paslauga gali jums padėti išsaugoti nemažai pinigų ir išvengti  įvairių galimų nepatogumų, su kuriais tenka susidurti automobilių savininkams.