Pirkiniai/Paslaugos

Aksesuaras, kurį turi bene kiekvienas vyras

Daugelis iš mūsų norime paįvairinti savo kasdienybę, todėl kartas nuo karto įsigyjame vienokius ar kitokius aksesuarus bei drabužius, galinčius pagyvinti mūsų stilių ir suteikti mūsų išvaizdai daugiau žavesio. Ir nors vyrai tai daro kur kas rečiau nei moterys, vis dėlto visuomet yra keli aksesuarai, kurie yra neišvengiami. Vienas iš jų yra vyriškos piniginės.

Nors vyriškos piniginės iš pirmo žvilgsnio kai kuriems iš jūsų gali pasirodyti lyg labai nereikšmingas ir niekaip jūsų stiliaus negalintis pabrėžti elementas, viskas yra priešingai. Jei pasidairytumėte po šiuolaikinę vyriškų piniginių rinką, netruktumėte pastebėti, kokia gausa pasižymi šios nepamainomos stiliaus detalės.

Vyriškos piniginės

Dabar galime rinktis iš didžiulio skirtingų gamintojų siūlomo piniginių asortimento. Kiekvienos jų yra labai skirtingos ir savitos – viskas priklauso nuo to, kokie yra jūsų keliami reikalavimai. Įprastai vyrai pirmenybę skiria odinėms piniginėms. Nėra ko abejoti, kad iš tokios medžiagos pagamintos piniginės yra kokybiškesnės ir tarnauja kur kas ilgiau, tačiau puikiai suprantama, kad oda taip pat gali būti labai skirtinga, todėl rinkitės ypač atidžiai ir neskubėdami.

Be abejo, rinkdamiesi piniginę įvertinkite ir įprastai su savimi nešiojamų kortelių skaičių. Jei mėgstate turėti visas jums priklausančias kreditines, debetines, nuolaidų ir vizitines korteles – rinkitės trijų dalių piniginę, kurioje taip pat bus pakankamai vietos jūsų gryniesiems (tiek popierinėms kupiūroms, tiek ir monetoms). Kita vertus, turite atminti, kad tokios piniginės įprastai užima daugiau vietos ir atrodo pakankamai didelės. Todėl dažnai pastarosios nešiojamos ne kelnių ar striukės kišenėje, o rankinėje ar kuprinėje.

Tuo tarpu, jei nežadate savo piniginėje nešioti visų turimų kortelių ir apsiribojate vos keliomis banko kortelėmis bei nedidelėmis grynųjų pinigų sumomis, jums visiškai pakaks ir dviejų dalių sulenkiamos piniginės. Tuomet ją nesunkiai galėsite nešioti tiek savo kišenėse, tiek ir bet kurioje kitoje jums tinkančioje vietoje. Žinoma, nepamirškite, kad jei turimą piniginę nuolat perkrausite, ji neilgai trukus išsitampys ir gali pradėti irti. Dėl šios priežasties patariama visuomet pasirinkti optimaliausią kortelių ir monetų kiekį, kuris pernelyg nepadidintų jūsų piniginės.